Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

batik

Gwarancja / Serwis dla LG Swift L9

Rozwiązany

darrr   
Otrzymana reputacja: 36
darrr

Akcja z naprawą mojej L9 zaskończona. Trwało to prawie 3 miesiące ale finał jest ok. Wczoraj odebrałem LG g2 mini na wymianę ale nie z Orange gdzie reklamowałem na niezgodność ale bezpośrednio z LG.

Jeśli chodzi o tzw niezgodność to niestety gdy kupujemy za promocyjną złotówke jesteśmy najnormalniej zlewani przez sprzedawcę (tu Orange). Przy żądaniu wymiany oni powołują sie na nadmierność kosztów i proponują naprawę . My możemy sie nie zgodzić i żadać odstąpienia od umowy ale wiadomo że 1PLN nas nie urządza i musimy sie zgadzać na naprawę.

Gdy po raz czwarty z naprawy z serwisu wrócił z źle działającym GPs i na dodatek coś przy skladaniu wyświetlacza im nie poszło ( pojawiło sie na krawędzi jakieś załamanie wyświetlacza pod digitizerem) postanowiłem napisac juz do Lg. Wystosowałem maila z opisem 4 napraw i czekałem dość długo na odzew. Jako odpowiedź poproszono mnie o skany raportów napraw (choć podałem dokładne ich nr w piśmie) więc wysłalem to co chcieli. Dopiero po ponad tygodniu mail gdzie proszą o ponowne wysłanie bo pliki uszkodzone. Już sie wkurzyłem że coś kombinuja więc znowu wysyłam z myślą że będe czekał znowu nie wiem jak długo.Zdziwiłem się więc gdy za godzinę przyszła decyzja o wymianie.

Sama wymiana trwała 2 tygodnie no ale najważniejsze że w końcu poszło po mojej myśli.

Także podsumowując samo LG jako firma jak widać czasami sie stara i chyba problem jest po prostu w samym serwisie gdzie nie wszyscy chyba są dość kompetentni albo też serwisanci są pod naciskiem wymagań dotyczących ilości przerobionych napraw. (znam to z doświadczeń z firmy w której pracowałem)

Także przyszło mi się pożegnać z L9 i pora przenieść sie na inny dział forum . Najprawdopodobniej G2 sobie kupię i dam LG jeszcze jedną szansę na przekonanie mnie ich produktów

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.