Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

przem997

Tracer OVO 2.0 niezgodność parametrów

Rozwiązany

chmurek79   
Otrzymana reputacja: 0
chmurek79

@up

Nie wiem o co ci biega? Żeby mieć żale to trzeba kupić produkt o innych niż zadeklarowane parametrach- ja taki właśnie kupiłem.Po ponad roku od ujawnienia "tracergate" dane u dystrybutora- Tracer i sprzedawców dawno są już uaktualnione więc wszystko jest już zgodne z deklaracjami sprzedawców.W chwili gdy o tym pisaliśmy sytuacja była odmienna a Tracer próbował tuszowć swoje pomyłki nie zawracajac sobie nawet głowy słowem "przepraszam". Nie nazywaj "filozafami" ludzi, którzy zauważyli tą naganną praktyke i wytknęli ją publicznie. Filozujesz to Ty z tym swoim "formatowaniem" baterii i dalej brniesz pokazująć swoją "wiedzę" pisząc o czymś ( rozdzielczość i matryca aparatu) co wyjaśnione zostało rok temu. Tak dokładnie czytałeś, że nie zauważyłeś , że wkleiłem w poście 11 odpowiedź tracera na maila z zapytaniami o wszystko co Ty łaskawie nam filozofom wyjawiłeś ? Raz jeszcze podkreślam cała sprawa miała miejsce ponad rok temu i wyjaśniła się w ciągu tygodnia.

Cały wątek dotyczy nie tyle sprzętu co błędów w jego spacyfikacji na stronach dystrybutora.

Kończe tą polemikę - jest poniżej mojego "filozoficznego' pozimu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kadett16   
Otrzymana reputacja: 0
Kadett16

[/color]

@up

Nie wiem o co ci biega? Żeby mieć żale to trzeba kupić produkt o innych niż zadeklarowane parametrach- ja taki właśnie kupiłem.Po ponad roku od ujawnienia "tracergate" dane u dystrybutora- Tracer i sprzedawców dawno są już uaktualnione więc wszystko jest już zgodne z deklaracjami sprzedawców.W chwili gdy o tym pisaliśmy sytuacja była odmienna a Tracer próbował tuszowć swoje pomyłki nie zawracajac sobie nawet głowy słowem "przepraszam". Nie nazywaj "filozafami" ludzi, którzy zauważyli tą naganną praktyke i wytknęli ją publicznie. Filozujesz to Ty z tym swoim "formatowaniem" baterii i dalej brniesz pokazująć swoją "wiedzę" pisząc o czymś ( rozdzielczość i matryca aparatu) co wyjaśnione zostało rok temu. Tak dokładnie czytałeś, że nie zauważyłeś , że wkleiłem w poście 11 odpowiedź tracera na maila z zapytaniami o wszystko co Ty łaskawie nam filozofom wyjawiłeś ? Raz jeszcze podkreślam cała sprawa miała miejsce ponad rok temu i wyjaśniła się w ciągu tygodnia.

Cały wątek dotyczy nie tyle sprzętu co błędów w jego spacyfikacji na stronach dystrybutora.

Kończe tą polemikę - jest poniżej mojego "filozoficznego' pozimu.

Tak tak to nie ma sensu! Twój poziom filozoficzny jak i wiedza sięga chmurek! a konkretnie 79 chmurki!

Zanim coś kupię dokładnie sprawdzam czy nie ma innego produktu zbudowanego na takich samych podzespołach "innych klonów" i porównuje żeby nie być "zaskoczonym niemile" ale tak pewnie robią laicy tacy jak ja! :)

Tak czy siak pozdrowienia dla Twojego majestatycznego EGO kolego... :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.