Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
bert88

Jak przypisać dzwonek do danego kontaktu?

Pytanie

Witam,

Chodzi mi o przypisanie konkretnego dzwonka do konkretnego kontaktu, nie grupy kontaktów.

Próbowałem edycję kontaktu ale przy połączeniu gra domyślny dzwonek telefonu :/

Z kolei aplikacje pozwalają na przypisanie dzwonka do grupy kontaktów, czyli "na upartego" trzeba by dla każdego kontaktu zrobić nową grupę, co jest raczej mało wygodne.

Ma ktoś jakieś inne rozwiązanie?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Kolego drogi... Normalnie wchodzisz w kontakt który chcesz edytować naciskasz "edytuj kontakt" i na samym dole masz wybór dzwonka...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dodam od siebie że kontakty powinny być zapisane w pamięci telefonu a nie karty sim:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Hm a ja mam inny problem z kontaktami. Bo jak zapisujemy nowy numer to pyta nas czy zapisać na karcie sim czy na google. I jak zapisuje na karcie sim po zmianie /wgraniu nowego romu tych numerów nie ma:(.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Nie wiem kolego... Wejdź w kontaktu, następnie ustawienia i filtr... Może tam coś zmień...

Wysłane z Xperii ...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Hm a ja mam inny problem z kontaktami. Bo jak zapisujemy nowy numer to pyta nas czy zapisać na karcie sim czy na google. I jak zapisuje na karcie sim po zmianie /wgraniu nowego romu tych numerów nie ma:(.

Gdzie wyczytałeś, że zapis będzie na karcie SIM? Masz wybór albo kontakt W TELEFONIE albo na koncie Google. I w pierwszym przypadku po czyszczeniu danych tracisz kontakt. Czyli tak ma być.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Kolego drogi... Normalnie wchodzisz w kontakt który chcesz edytować naciskasz "edytuj kontakt" i na samym dole masz wybór dzwonka...

No i właśnie w tym sęk, że nie. Dokonujesz edycji wciskasz "GOTOWE" i nadal dzwonek domyślny :/ Jak edytować to wiemy. Tylko dlaczego pomimo edycji i zapisu danych po edycji nie działa tak jak powinno?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.