Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Jak przypisać dzwonek do danego kontaktu?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bert88

• 1 postów
  • Telefon:Sony Xperia P

Napisano 29 listopad 2012 - 19:43

Witam,
Chodzi mi o przypisanie konkretnego dzwonka do konkretnego kontaktu, nie grupy kontaktów.
Próbowałem edycję kontaktu ale przy połączeniu gra domyślny dzwonek telefonu :/
Z kolei aplikacje pozwalają na przypisanie dzwonka do grupy kontaktów, czyli "na upartego" trzeba by dla każdego kontaktu zrobić nową grupę, co jest raczej mało wygodne.
Ma ktoś jakieś inne rozwiązanie?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Wojcieszko

• 743 postów
  • Telefon:Galaxy s4 / Galaxy s3

• Firmware:Stock

Napisano 29 listopad 2012 - 22:46

Kolego drogi... Normalnie wchodzisz w kontakt który chcesz edytować naciskasz "edytuj kontakt" i na samym dole masz wybór dzwonka...

#3 OFFLINE   paputo

• 98 postów
  • Telefon:HTC Desire Z

• Firmware:2.3.7

Napisano 29 listopad 2012 - 22:50

Dodam od siebie że kontakty powinny być zapisane w pamięci telefonu a nie karty sim:)

#4 OFFLINE   maciek20038

• 79 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 21 grudzień 2012 - 07:45

Hm a ja mam inny problem z kontaktami. Bo jak zapisujemy nowy numer to pyta nas czy zapisać na karcie sim czy na google. I jak zapisuje na karcie sim po zmianie /wgraniu nowego romu tych numerów nie ma:(.

#5 OFFLINE   Wojcieszko

• 743 postów
  • Telefon:Galaxy s4 / Galaxy s3

• Firmware:Stock

Napisano 21 grudzień 2012 - 11:32

Nie wiem kolego... Wejdź w kontaktu, następnie ustawienia i filtr... Może tam coś zmień...

Wysłane z Xperii ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 OFFLINE   MarqSz

• 132 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 18:54

Hm a ja mam inny problem z kontaktami. Bo jak zapisujemy nowy numer to pyta nas czy zapisać na karcie sim czy na google. I jak zapisuje na karcie sim po zmianie /wgraniu nowego romu tych numerów nie ma:(.

Gdzie wyczytałeś, że zapis będzie na karcie SIM? Masz wybór albo kontakt W TELEFONIE albo na koncie Google. I w pierwszym przypadku po czyszczeniu danych tracisz kontakt. Czyli tak ma być.

#7 OFFLINE   Mayas

• 1 postów
  • Telefon:Sony

Napisano 07 lipiec 2014 - 11:16

Kolego drogi... Normalnie wchodzisz w kontakt który chcesz edytować naciskasz "edytuj kontakt" i na samym dole masz wybór dzwonka...

No i właśnie w tym sęk, że nie. Dokonujesz edycji wciskasz "GOTOWE" i nadal dzwonek domyślny :/ Jak edytować to wiemy. Tylko dlaczego pomimo edycji i zapisu danych po edycji nie działa tak jak powinno?