Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Julek93

(PLAY) Internet

Polecane posty

daro   
Otrzymana reputacja: 1
daro
Witam.

Mam Hero w Play i pakiet internetowy , ale nie działa mi Internet przez GSM. Nie pliku konfiguracyjnego na stronie Playa, w salonie jeszcze nie znali tego problemu. Coś poustawiali w punkt dostępu APN, ale to jeszcze nie pomogło. Jeśli komuś działa to jakie ma tam ustawienia ? Ratunku ! :)

Prawdopodobnie nie masz poprawnie ustawionego APN lub aktywnego...

Proponuje usunąć wszystko co tam masz i ustawić jeden poprawny APN do sieci Play

viewtopic.php?f=28&t=226&p=905&hilit=apn+play#p905

Czyli przy dodaniu nowego APN nazwa jaka chcesz, a APN - "internet" zapisujesz i gitara, więcej ustawiać nie trzeba.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Irek65   
Otrzymana reputacja: 0
Irek65

Daro, dzięki wielkie, już Internet lata. Przekażę informacje pani z Playa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
isaak   
isaak

500MB spokojnie wystarczy na surfowanie po internecie :D ściąganie programów a nawet od czasu do czasu oglądanie YouTube jako że telefon jest stale podłączony z internetem, nie odczujemy naliczania co 100kB :D telefon mam już 3 miesiąc :muqq: i muszę powiedzieć że zawsze zostawało mi 50-120MB

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
oldfield   
oldfield

No to w zależności od zapotrzebowania. 500 MB starcza na około 20 MB zabawy dziennie. U mnie telefon sam z siebie pobiera około 5MB danych. Za dnia w robocie nie mam czasu sie nim bawić, więc wieczorem posprawdzam wp. onet nk i 15 MB idzie mi w godz. zabawy. Więc dla jednych 500 MB to dużo, dla innych mało...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stan23   
stan23

Dla mnie ten internet mobilny w PLAY to jakas farsa. Wczoraj zakupilem pakiet 500mb, dzis przejrzalem moze z 5-7 stronek, sciagnalem z marketu pare aplikacji (zazwyczaj nie waza wiecej niz 1mb) i nagle mam tylko 273mb dostepnych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Amsfkfns   
Gość Amsfkfns

no to syte stronki przeglądasz bo mi w miecha ciężko było 100mb zjechać na stronach

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cortesss   
Otrzymana reputacja: 3
cortesss

To ja Was chyba przebije... ja na miesiac musze miec 2, czasami 3 pakiety po 500 mega od Plusa ( pre paid )

Zastanawia mnie tylko jedno. Transfer w Hero monitoruje mi 3G watch dog- dzis o 9 wlaczylem siec w hero ( transfer od polnocy zero oczywiscie ). Pobawilem sie troche, wg tego programu poszlo mi niecale 21 mega...*121# i wg plusa poszlo mi 34 mega. Jak to mozliwe? Dodam ze po zabawie od razu wylaczylem siec i nie ma szans by mi zasysal pod moja nieuwage. Skad takie duze roznice w informacji o poborze danych?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uszaty   
uszaty

Czy przypadkiem plus nie rozilicza co 100kb?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
majczu   
majczu

Dokładnie. Większość sieci rozlicza co 100 kilo. A wszystkie programy do monitorowania pobranych danych liczą to co 1 kilo. Zawsze będziesz miał różnicę. Chyba, że napiszesz program, który będzie zliczał transfer za każde rozpoczęte np100 kilobajtów ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cortesss   
cortesss

Nie, nie :D raczej nie napisze, ale tak czulem wlasnie, ze sprawa sie rozbija o to naliczanie, nie zebym tam od razu Plusa posadzal o ciemne sprawki :P, do glowy mi nie przyszlo narka :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.