Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Julek93

(PLAY) Internet

Rozwiązany

Julek93   
Otrzymana reputacja: 0
Julek93

Witam!Mam taki problem:od wczoraj mam dopiero aktywny numer i gdy sprawdziłem od razu czy mam 500MB pakietu, okazało się że tylko 419MB. Wy też tak macie? :mur:

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AGSeven   
AGSeven

Też mam od wczoraj aktywny abonament i dokładnie 419MB, wynika to z tego, że okres rozliczeniowy mamy od 20 do 19 następnego miesiąca, aktywując kartę 25 sierpnia dostaliśmy proporcjonalnie mniej minut i internetu, zobacz sobie na kasę, też masz jej mniej. Gdybyśmy mieli płacić za pierwszy miesiąc, to abonament kosztowałby mniej, ale nic nie płacimy bo 3 miesiące są za free, więc tego nie zauważysz.

W kolejnym miesiącu wszystko będzie normalnie, pełen pakiet złotówkowy i pakiet MB :)

Mam nadzieję, że zrozumiale ;)

pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Julek93   
Julek93

Dziękuję bardzo za szybką i treściwą odpowiedź.Cały czas nie wiedziałem o co chodzi, a teraz to wszystko jasne. :hurra:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nodabba   
nodabba

A czy pakiet 500mb starczy na aktualizacje wykonywane przez telefon i trochę surfowania po internecie :| ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uszaty   
uszaty

Starczy. Zależy ile to 'trochę' chodzenia po necie? Ja od niedzieli wykorzystałem może ze 20 mb, a odbieram pocztę, czasem coś w necie, a jak się dłuższa wizyta szykuje to idę na wifi ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LeszekTG   
LeszekTG
A czy pakiet 500mb starczy na aktualizacje wykonywane przez telefon i trochę surfowania po internecie :| ?

Ja Hero kupilem 8.08 wiec dzis mija 20 dni. W ciagu tych 20 dni zużyłem w/g billingu 216500 kB. W tym czasie ostro kożystalem z netu w Hero. W domu mam Wifi ale w pracy, u znajomych tylko Play. Było radio internetowe (jakieś pol godziny), kilkanascie filmikow na YT, duzo czytania forum i wiadomosci na www, kilkanaście aplikacji z marketu. Wygląda na to ze te 500 MB powinno wystarczyć przy moim używaniu na miesiąc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
isaak   
isaak

Spokojnie, ,i jeszcze zostało pomad 300mb kupiłem telefon w dniu premiery a okres rozliczeniowy mam od 1 do 1go :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nataniel   
Nataniel

A wiecie może jak sprawdzić ilość zużytych albo pozostałych kb? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, ani w kodach USSD ani nigdzie, a na maila mi nie odpisali O.o

Teraz mam już program do monitorowania, ale warto by było sprawdzić ile zużyłem dotychczas...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jacroza   
jacroza

*111# i dalej wybierz odpowiednią opcje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Irek65   
Irek65

Witam.

Mam Hero w Play i pakiet internetowy , ale nie działa mi Internet przez GSM. Nie pliku konfiguracyjnego na stronie Playa, w salonie jeszcze nie znali tego problemu. Coś poustawiali w punkt dostępu APN, ale to jeszcze nie pomogło. Jeśli komuś działa to jakie ma tam ustawienia ? Ratunku ! :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.