• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
b_jan

Spotkania forumowiczów - czy w obecnym świecie jest możliwe, a zarazem zasadne?

7 postów w tym temacie

Przeglądając forum można odnieść wrażenie, że temat spotkań forumowiczów albo został wyczerpany, albo... no właśnie, co? Nigdy nie był dobrym pomysłem? W obecnej dobie wszechobecnego dostępu do Internetu i informacji o produktach, takie spotkania mają jeszcze wg Was sens? Kto wie, może z tematu zrodzi się idea ogólnopolskiego spotkania. ;-)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo po prostu brakuje chęci do zgadania się ludzi z jednego miasta/województwa

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasna sprawa każdy ma swoje życie ,ale bez przesady odrobina chęci i ten 1 dzień w roku ,można wykroić na wspólne spotkanie ,ale najłatwiej powiedzieć nie mam czasu ,i mam inne plany więc jest jak jest.:E

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze ludzie znajdą jakąś wymówkę. Najpierw piszą przyjdę, a potem nie mogę, bo blablabla. Spotkania żadnego nie było o czym świadczy cały ten dział. Jak się spotkasz w 2-3 osoby to i tak będzie dużo.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewien komputerowy vortal robi dość często letnie i zimowe zloty ale do tego trzeba inicjatywy administracji no i sponsorów;-)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może jest to po prostu znak czasu, tym bardziej że internet się upowszechnił. Paradoksalnie mówiąc choć internet te 15 czy 20 lat temu był mniej urozmaicony, to według niektórych był "bogatszy", "ciekawszy" i może bardziej "elitarny".

Mój ojciec kilka razy był na spotkaniach ludzi z jednego kanału (bodajże #nasza) na polskim IRCu. Kilka razy nawet były zjazdy w jakichś wynajętych domkach na kilka dni(no ale nie o tym).

Teraz może nie ma jakiejś takiej "elitarności" nawet na tym forum skoro zarejestrować może się każdy nie mający bana i to w dodatku za pomocą gęboksiążki. Być może to odzwierciedla taki a nie inny rezultat.

Forum jest dla użytkowników, nie użytkownicy dla forum. Tak to teraz wygląda.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe jest wszystko ale czy zasadne i do realizacji to temat rzeka. Co do naszych smartfonów to ciężka sprawa

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.