Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Vakme

Znikające pieniądze + Orange Free

4 posty w tym temacie

Witam, od wczoraj mam telefon Galaxy i9300. Z telefonu jestem bardzo zadowolona, lecz z orange już mniej. Miałam wczoraj na koncie 70zł, po zaledwie godzinie użytkowania telefonu zostało mi 0zł. Nawet gdybym cały czas siedziała na internecie (a weszłam zaledwie 3 razy na kilka sekund) nie zeżarłoby takiej kasy... Miałam pakiet Nowe Orange Go. Dzisiaj rano zmieniłam go na Orange Free i doładowałam się za 5zł (co znaczy, że mam około 150MB do wykorzystania). No i ok, weszłam na chwilę na internet by pobrać czytnik książek, stan konta wyniósł 2zł. No i nie wiem za bardzo, o co chodzi, gdzie te moje 150MB? Dodam że na stronie internetowej na moim koncie Orange figurują, jako w ogóle nie wykorzystane... Może trzeba jakoś te MB uaktywnić w telefonie, bo inaczej pobiera z konta? Już sama nie wiem... :(

PS. Może ktoś z Was się orientuje czy na Orange da się sprawdzić na co dokładnie poszły pieniądze z konta?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz stonke on line ,i tam masz szczegóły swego konta w zakładce połączenia ,wysyłają ci sms i sprawdzasz co gdzie ci łykało kasę z konta ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie, ciekawe jest, że tam jest jedynie historia z dnia dzisiejszego, nie ma z wczorajszego... oO

A wie ktoś może jak to jest z tym Orange Free? Na telefonie mi się wyświetla że mam Orange Free, na komputerze że Orange Go

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tak masz to jest tam forum i możesz napisać temat ,i ktoś ci pomoże zapewne i odpowie w tej sprawie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.