Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Znikające pieniądze + Orange Free

i9300 orange internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Vakme

• 8 postów
  • Telefon:I9300

Napisano 13.12.2012 - 17:21

Witam, od wczoraj mam telefon Galaxy i9300. Z telefonu jestem bardzo zadowolona, lecz z orange już mniej. Miałam wczoraj na koncie 70zł, po zaledwie godzinie użytkowania telefonu zostało mi 0zł. Nawet gdybym cały czas siedziała na internecie (a weszłam zaledwie 3 razy na kilka sekund) nie zeżarłoby takiej kasy... Miałam pakiet Nowe Orange Go. Dzisiaj rano zmieniłam go na Orange Free i doładowałam się za 5zł (co znaczy, że mam około 150MB do wykorzystania). No i ok, weszłam na chwilę na internet by pobrać czytnik książek, stan konta wyniósł 2zł. No i nie wiem za bardzo, o co chodzi, gdzie te moje 150MB? Dodam że na stronie internetowej na moim koncie Orange figurują, jako w ogóle nie wykorzystane... Może trzeba jakoś te MB uaktywnić w telefonie, bo inaczej pobiera z konta? Już sama nie wiem... :(

PS. Może ktoś z Was się orientuje czy na Orange da się sprawdzić na co dokładnie poszły pieniądze z konta?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   PLANETA

• 4400 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Sieć:Orange

• Firmware:G900FXXU1BOD3 - BTU

Napisano 13.12.2012 - 17:29

Masz stonke on line ,i tam masz szczegóły swego konta w zakładce połączenia ,wysyłają ci sms i sprawdzasz co gdzie ci łykało kasę z konta ok.

ZcIpIQr.pngVvfA5gw.png
Gr81Z6H.pngFMGpCew.png

#3 OFFLINE   Vakme

Autor tematu
  • 8 postów
  • Telefon:I9300

Napisano 13.12.2012 - 17:41

Dzięki wielkie, ciekawe jest, że tam jest jedynie historia z dnia dzisiejszego, nie ma z wczorajszego... oO
A wie ktoś może jak to jest z tym Orange Free? Na telefonie mi się wyświetla że mam Orange Free, na komputerze że Orange Go

#4 OFFLINE   PLANETA

• 4400 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S5

• Sieć:Orange

• Firmware:G900FXXU1BOD3 - BTU

Napisano 13.12.2012 - 17:47

Jak tak masz to jest tam forum i możesz napisać temat ,i ktoś ci pomoże zapewne i odpowie w tej sprawie.

ZcIpIQr.pngVvfA5gw.png
Gr81Z6H.pngFMGpCew.png