Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

HTC Desire X - Aktualizacja Softu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   ic3ek

• 14 postów
  • Telefon:Galaxy ACE / Desire X / Neo V

Napisano 15 grudzień 2012 - 11:03

Witam panowie.

Mam ptytanie odnosnie aktualizacji z 1.14.118.1 do 1.18.118.1.
Czy ktos z was aktualizował telefon do tego oprogramowania??? Jak tak to zauważyliście jakieś istotne różnice po aktualizacji tel.

Pisza że nowe funkcje kamery - jakie ???
Lepsze zabezpieczenia ???
Lepsza stabilność i wydajność

Ktoś potrafi sie wypowiedzieć coś więcej na ten temat???

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Seger303

• 37 postów
  • Telefon:Htc Desire X

• Firmware:ICS 4.04

Napisano 15 grudzień 2012 - 11:13

Ja mam już jakiś czas tą aktualizację. Nie widze żadnej różnicy. W domu mam dwa te telefony. Jeden był aktualizowany a drugi nie. Absolutnie nie widać żadnych zmian czy ulepszeń.

#3 OFFLINE   ic3ek

Autor tematu
  • 14 postów
  • Telefon:Galaxy ACE / Desire X / Neo V

Napisano 15 grudzień 2012 - 11:17

A jak z kamera ??? Jest coś nowego ???
A tak pozatym to chciałem sie jeszcze zapytać jak aktualizowałeś soft to wykasowały ci sie wszystkie ustawienia telefonu, czy nic sie nie zmieniło a aktualizacja zainstalowana.

#4 OFFLINE   Seger303

• 37 postów
  • Telefon:Htc Desire X

• Firmware:ICS 4.04

Napisano 15 grudzień 2012 - 11:30

W aparacie i w kamerze nic się nie zmieniło. Aktualizacja się zainstalowała a ustawienia telefonu zostały nienaruszone.

#5 OFFLINE   kubig04

• 1 postów
  • Telefon:Desire X

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:32

Witam panowie.

Mam ptytanie odnosnie aktualizacji z 1.14.118.1 do 1.18.118.1.
Czy ktos z was aktualizował telefon do tego oprogramowania??? Jak tak to zauważyliście jakieś istotne różnice po aktualizacji tel.

Pisza że nowe funkcje kamery - jakie ???
Lepsze zabezpieczenia ???
Lepsza stabilność i wydajność

Ktoś potrafi sie wypowiedzieć coś więcej na ten temat???

Ja po tej aktualizacji zauważyłem, że ekran dotykowy zrobił się mniej precyzyjny i podczas rozmowy nie działa "zakończ" i scalanie połączenia, oraz przełączanie miedzy połączeniami

Mam również problem z podłączeniem telefonu z komputerem w trybie htc Sync manager wywala błąd 1016

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

przywróciłem ustawienia fabryczne i już nie mam problemów z precyzją ekranu dotykowego.
Nadal mam problem z HTC sync manager, prawdopodobnie jest to problem z jakimś innym programem do obsługi telefonu. - narazie nie udało mi się tego rozwiązać.

Użytkownik kubig04 edytował ten post 17 grudzień 2012 - 23:55

#6 OFFLINE   hubicom

• 67 postów
  • Telefon:HTC Desire 500 dual + NFC

• Tablet:HTC ONE SV

• Firmware:1.13.401.2 stock

• Kernel:3.4.0

Napisano 17 grudzień 2012 - 23:33

>Reg pkt 4.6<

U mnie z precyzją problemów nie zauważyłem, a co ważniejsze zniknął problem z samoczynnym odblokowywaniem się tel. w kieszeni i przestawianiu losowym ustawień, aplikacji, skórek i.t.p. - wcześniej po wyjęciu tel. z kieszeni mogłem spodziewać się wszystkiego - włączony tryb "samolot" - zmiana tapety na domyślną, wyłączenie klawiatury SwiftKey3 i.t.p. nie wiem dlaczego tak było, może po przyjściu sms-a czy jakiegoś powiadomienia tel. odblokowywał się na moment i w kieszeni pod dotykiem włączały się losowe rzeczy. Teraz mi się to nie pojawia. Wydaje mi się przez to stabilniejszy.

Użytkownik linar10 edytował ten post 18 grudzień 2012 - 15:17

#7 OFFLINE   relativedegree

• 1189 postów
  • Telefon:HTC One M8, OnePlus One

• Tablet:Nexus 7 II

Napisano 18 grudzień 2012 - 14:43

Ja nie zauważyłem żadnych zmian, z dotykiem czy z czymkolwiek. Robiłem natomiast test Antutu benchmark przed aktualizacją softu i wynik był około 5300. Po aktualizacji osiągnął ponad 6400. Nie wiem czy to coś z benchmarkiem czy telefon dostał aż takiego kopa?

#8 OFFLINE   mariwydra

• 1382 postów
  • Telefon:LG G2 / Samsung Galaxy S4

• Firmware:4.4.x

Napisano 18 grudzień 2012 - 23:16

Na starym sofcie też mi wybiło 6300,także to nie magiczna aktualizacja. ;)

#9 OFFLINE   relativedegree

• 1189 postów
  • Telefon:HTC One M8, OnePlus One

• Tablet:Nexus 7 II

Napisano 19 grudzień 2012 - 00:03

Ciekawe od czego to zależy... Bo nie jestem jakiś dobry w te klocki :P Czyżby benchmarki miały kaprys? :)

#10 OFFLINE   Świetlik

• 1 postów
  • Telefon:HTC DESIRE X

Napisano 23 luty 2013 - 17:58

Więc napiszę jeszcze raz na szczęście na forum ciach tam takich problemów nie robią i mogę tą wiadomość skopiować.
Mam problem pobrałem aktualizacje 1.18.118.4 po czym zainstalowałem ją na telefonie Desire X. Problem wynika z faktu że na głównym środkowym pulpicie cały czas wyświetla mi się czerwona ramka tak jakbym chciał modyfikować lub dodać widżety. Taka sama syt jest jeżeli odpalam jakąkolwiek aplikacje z poziomu środkowego pulpiu pulpitu lub jak klikam przycisk wstecz i wchodzę w ustawienia z pozycji rozwinięcia górnej listwy na wyświetlaczu.

[modnote=linar10]Regulamin forum pkt 3.7[/modnote]

Użytkownik linar10 edytował ten post 23 luty 2013 - 19:16