Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

chmurek79

OVO 2.0 aktualizacja oprogramowania - czy usuwa dane aplikacji ?

Rozwiązany

chmurek79   
Otrzymana reputacja: 0
chmurek79

Na stronie tracera pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla OVO 2.0 Android 4.0.4 dla OVO 2.0 | Tracer OVO

Coś mi tutaj jednak śmierdzi- aktualnie mój ovo posiada softa z 2012.10.17. Po włączeniu programu do aktualizacji BatchTool i podaniu ścieżki do pliku w sekcji FW Time wyświetla się identyczna data. Na stronie z softem napisali , że jest to wersja z 11.12.2012, czy gdyby tak było nie powinna ta data wyświetlić sie w FW Time ?

Kolejne pytanie czy aktualizacja (tak to określili ) usunie aplikacje i ich dane ?

Wiem, że to pytanie do serwisu, ale mamy weekend więc nie odpowiadzą , a nie chciałbym musieć wgrywać wszystkiego od początku ( titanium nie wchodzi w grę - zapełniona cała pamięc dostępna dla użytkownika).

Próbował juz ktoś ?

Edytowane przez chmurek79

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uniqque   
Otrzymana reputacja: 4
uniqque

tak usuwa wszystkie dane.

i nie chce się włączyć wifi

Edytowane przez uniqque

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chmurek79   
chmurek79

No to poprawili tylko w drugą stronę. Już wiadomo, że to nowy soft bo na starym wi-fi działało .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uniqque   
uniqque

dodatkowo nie trzyma daty i godziny oraz po zostawieniu go uśpionego na kilka minut powoduje że nie da się go włączyć, dopiero podpięcie do ładowarki go wskrzesza.

ciekawe co ja mam teraz zrobić przecież nie da się na nim pracować

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chmurek79   
chmurek79

W takim wypadku jedyne co można zrobić to zwrócić na niezgodnośc albo męczyć się z gwarancją.

Przecież ten tracer jest pojechany- wpadka za wpadką.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przem997   
przem997

Pewna firma tabletow skladajaca sie z liter t oraz n wypuszcza rownie swietne aktualizacje. Sprzet dziala gorzej a co wiecej daja daty wstecznych aktualizacji. Osobiscie wolalem poczekac az testerzy sprawdza ten soft ale juz widze ze nie warty. Udalo wam sie wgrac soft oryginalny poprzedni?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andpaz   
andpaz

troche offtopic ale... chmurek79, byłem bardzo zaskoczony kiedy oddałem swój tablet i kupiłem ten sam w innym sklepie: Naładowana bateria która póki co bardzo dobrze trzyma % naładowania, zero problemów z dotykiem, słuchawkami czy innymi rzeczami które były wymieniane już tu na forum. Może kolejne serie egzemplarzy już są po prostu porządniejsze?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chmurek79   
chmurek79

Skąd go wziąć ? Pewien koleś w innym wątku podał adres serwera megabajtu z softem, ale okazuje się , że to ten sam.

ftp://ftp.megabajt.com.pl/, więc nie ma nigdzie pierwotnego romu.

uniqque- nic już nie tracisz- spróbuj może wgrać softa od Prestigio MultiPad PMP5570C http://www.prestigio.com/info/product/downloads?NODE_ID=120123130540324284&ITEM=120929175311139609 środek praktycznie ten sam- procesor, ram, rozdzielczość wyświetlacza. O tym sofcie wszędzie piszą , że działa świetnie. Jak nic to nie da zawsze możesz wrócić do tego zkopanego od tracera. Sam nad tym myślałem ale za dużo apek musiałbym symowi od nowa wgrywać. Skoro masz czystego androida i już sprawdziłeś updare od tracera idź na całość niewielw tracisz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
uniqque   
uniqque

nie działa na prestigo. bootuje androida ale później czarny ekran i nic nie działa

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chmurek79   
chmurek79

Szkoda, że nie działa bo miałem nadzieję że na tym sofcie ovo stanie się "bezobsługowe".

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.