Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

sebast8

Wrażenia z filmu "Hobbit niezwykła podróż"

16 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Byliście w kinach ?? jak wrażenia po filmie ?? co o nim myślicie ?. Według mnie film genialny z bardzo dobrymi efektami specjalnymi , przepiękne krajobrazy noi fabuła godna Władcy pierścieni:)

post-160849-14255714675318_thumb.jpg

Edytowane przez sebast8

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wybieram w sylwestra do kina na to, na wersję 2D. Poszedłbym na wersję z napisami, ale u mnie jest tylko o 20:30, a to trochę za późno dla mnie, więc idę na wersje z dubbingiem. Każdy mówi, że taki genialny, no ale zobaczy się:cool:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaki jest dubbing? Każdy z osobna, czy wszyscy z jednym lektorem?

Btw. Uważam to za idiotyczne, bo dawno temy gdy byłem we włoszech byłem z synem znajomych na filmie, nie pamiętam jaki to był, ale pamiętam tyle, że potem w polsce byłem na tym samym i w polsce był jeden lektor, a we włoszech byli wsszyscy z osobna.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem na 3d z napisami:) Wrazenia jak najbardziej pozytywne. Cieszy mnie, ze Gandalfa, Sarumana, Elronda, Galadriele grają ci sami aktorzy co we Władcy Pierscieni. Tydzien temu przeczytalem cala trylogie Wladcy Pierscieni, razem z historia wszystkich ras i powiem, ze bylo to pomocne w kojarzeniu faktów, miejsc czy postaci, które pojawialy sie w filmie :) Szkoda tylko, ze Gandalf glownie uciekal, nie pokazywal zbytnio "fajerwerkow";)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłem wczoraj na wersji z dubbingiem , każdy bohater miał inny głos ale dobrany doskonale naprawde. Film trwa prawie 3 godziny ale akcja jest prawie cały czas:) cały film zaj....:P bardzo dobre sceny na początku , atak smoka Smauga na Erebor gdzie krasnoludy bez powodzenia broniły swoich skarbów oraz królestwa.Podobało mi sie również bitwa orków z krasnoludami , fajne zbroje itd.:P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś na 48fps był? Ja się zastanawiam właśnie nad zwykłym 3D i tym z 48 klatkami na sekundę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem na zwykłym 3D i szału niema , obraz lekko rozmazany był , jak masz możliwość to idż na wersje 48fps

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja byłem na 2d z napisami ..powiem tak jak flaki z olejem 20-30 min gadania akcja 2 min i tak w kółko w połowie prawie zasnełem kicha...jak dla mnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno w cinema city są problemy z wersją 3d- obraz jest niedopasowany do polaryzacji w okularach i rozmywa się. Ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja byłem na 2d z napisami ..powiem tak jak flaki z olejem 20-30 min gadania akcja 2 min i tak w kółko w połowie prawie zasnełem kicha...jak dla mnie

Chyba nie byłeś na władcach pierścieni. Nie mówię, że to jest zły film, bo jest świetny ale w akcje te filmy są dość ubogie. To nie jest kino dla fanów strzelanin, wybuchów itp.

LG P500 + SwiftKey 3

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.