• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
bom

r75 nie wstaje po roocie

Pytanie

witam jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc. Probowalem zrobic roota tym o to sposobem Łatwy ROOT android dla wszystkich urządzeń z każdą wersją Androida i pozakonczeniu, wszystko poszlo elegancko tablet nie wstal, po napisie adnroid 4.0goclever ekran jest czarny i kaplica... Taba nadal wykrywa normalnie w menadzeze urzadzen, probowalem cofnac roota, wgrac jeszcze raz i bezefektow. Bardzo prosze o pomoc...:idea:

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

• 0

było tutaj to juz poruszane kilka razy wystarczy poszukac

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Spróbuj zrootować innym sposobem

paczka z Root Goclever 7500.txt - Goclever 7500 r75 - Neo075500,2044716723.txt i wejdź w chomikuj i tam bęzie root

1. Pobrać archiwum

2. Rozpakować

3. W tablecie ustawić „Debugowanie”, oraz zezwolić na instalacje nieautoryzowanych aplikacji.

4. Zainstalować sterowniki z folderu Drivers

5. Uruchomić plik ICS_Root_Unlocker.exe

6, Po każdorazowym komunikacie z programu aby nacisnąć dowolny klawisz aby kontynuować, odczekać aż tablet się zrestartuje. Robimy tak 3 lub 4 razy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

witam,

robiłem roota tym programem ICS_Root_Unlocker.exe i po restarcie pokazuje mi się tylko logo GOCLEVER ale później jest już czarny ekran gdzie powinien być już napis ANDROID.

tablet mam 4 tygodnie wiec myślę żeby go oddać na gwarancje, roota usunąłem programem z tej strony:

Rootowanie telefonu i tabletu programem Unlock Root żeby mi uznali gwarancje,

a może jest jakis sposób żeby włączyć mój tablet?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Czy po podłączeniu do kompa tablet jest widoczny w menedżerze urządzeń jako android(i coś tam jeszcze, w tej chwili nie pamiętam)?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja zrobiłem roota sposobem na forum - ics root unlocker.exe tylko że czekałem aż komp znajdzie go w menadrzeże urządzeń :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Spróbuj reset i podłącz jeszcze raz, zobacz czy komp go wykrywa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jak komp go widzi to na karte pamięci nagraj softa i w ADB wpisz adb reboot recovery

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

skąd mam wziąć tego softa i jak uruchomić ten program ADB?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jest tutaj na forum poszukaj tematu sposob na roota i wgrywanie softow.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ok temat można zamknąć.

pomógła metoda z Rootem, a dokładnie to że za każdym naciśnięciem dowolnego klawisza trzeba czekać aż tablet się zrestartuje i pokaże w menadżerze sprzętu.

pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.