Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Mordillo

GoClever T76 GPS TV (nowa wersja Alien RC2)

Rozwiązany

Mordillo   
Otrzymana reputacja: 0
Mordillo

Witam

Instalacja

Ważne jeśli masz problem z klawiszami bocznymi na wersji romu 1205 a na wersji 1115 on nie występował, to pobierz ten plik:

http://rapidshare.com/files/2768221967/boot.img

Otwórz plik z romem programem winRaR albo 7-zip (nie rozpakowując romu, tylko otwórz), wykasuj plik boot.img i skopiuj plik boot.img (pobrany) do pliku z romem i wykonaj instalacje tak jak poniżej.

skopiuj plik na kartę sd:

1. Odpalamy CWM

2. wipe data / factory reset

3. advenced wipe dalvik i battery stats

4. install update from sdcard

5. po istalacji dajmy chwilę tabletowi na zaistalowanie aplikacji

6. Zmieniamy w ustawieniach apex launcher > ustawienia pulpitów > użyj trybu tabletu

7. ustawienia apex > ustawienia zachowań > orientacja ekranu (auto-obrót)

8.Odpalamy program Notification Toggle i tam dodajemy przyciski do Status bar

Pozdrawiam

Alien RC1

BA0564F7575EA7293A1FCDFC122E8.jpgEA1CAE6184A39C777EC4955918934.jpg320D33842688EA162B1FDF001BFF6.jpgF4D2B3565EB4E4EA4C53FAD2F4ADF.jpg

Zmiany:

1. Launcher APEX

2. Ikony baterii (1%) ikony paska

3. Status bar zmieniony wygląd

4. Buildprop tweaks

5. Z rootowany

6. Zipaligments

7. odchudzony ze zbędnych rzeczy

8. Google Market można pobierać nawet apki "not supported"

9. Ikonka cofania reaguje teraz lepiej

Instrukcja instalacji taka jak wyżej, można tylko dodatkowo zrobić format /data , /boot i /system.

Link do pobrania:

https://rapidshare.com/#!download|548p1|2449048954|Mordillos_ALIEN_MOD_RC1.zip|165554|0|0

________________________________-

NOWA WERSJA WERSJA RC2

Zmiany

1. Dodane skrypty do pliku init

2. Zmiany w build.prop

3. Zmiany w aplikacjach

4. Zmieniony aparat sytemowy

5. Wprowadzony trick z wyłączonym renderowaniem CPU

(trzeba przetestować czy coś daje, podobno zwiększa wydajność w grach i płynność działania sytemu, ale jest to trick dla układu Ardeno ale na naszym Mali jest duże prawdopodobieństwo że bedzie działać. Po sprawdzeniu w Antutu przed było ok. 3500 pkt teraz max wynik miałem 3710 pkt. Poprawa jest w wynikach Antutu grafiki przed 2D i 3D razem ok 1900 pkt po 2100 pkt. reszta bardzo podobnie jak wcześniej. Testowałem też GTA III na pełnych detalach i max rozdzielczości chodzi płynnie od czasu do czasu zdarza się delikatna przycinka, według mnie jest poprawa ale trzeba przetestować jeszcze)

Link:

Wersja dla T76 w którym działają przyciski boczne na 1205 dla innych trzeba zrobić podmiankę pliku boot.img tak jak wyżej.

http://rapidshare.com/files/1649368307/Mordillos_ALIEN_MOD_ROM_RC2.zip

Procedura wgrywania jak wyżej.

Edytowane przez Mordillo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elegancko1993   
Otrzymana reputacja: 6
elegancko1993

testowal ktos juz ?

---------- Post dołączono o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

testuje i peirwsza wada to nie czuly przycisk cofania, jakos nie funkcjonuje on tak jak trzeba, musze bardziej kliknac u góry na niego niz normalnei na srodek, dwa obok działaja elegancko

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ten przycisk cofania nie jest tak wychwytywalny, trzeba go z prawejs trony kliknac albo górna jego czesc inaczej nei da rady, troche to przeszkadza i to bardzo

---------- Post dołączono o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

nastepne pytanie to jak mam odczytac powiadomienia, które zalegają mi na dole przy zegarze? jak klikajac tam nic sie nei dzieje

---------- Post dołączono o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

nie nie, masakra jakas, pasek na dole nachodzi mi na aplikaje, masakra

---------- Post dołączono o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

teraz tylko daj info, jak wrócic do oryginalnego romu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mordillo   
Mordillo

pasek wysuwa sie do gory i tam kasujesz powiadomienia, do orginalu wracasz instalujac go tak jak update tylko zrob factory reset.

---------- Post dołączono o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

pasek chowa sie w pelno ekranowych aplikacjach np przy ogladaniu filmow czy grach i nie przeszkadza i nie zmniejsza powierzchni wyswietlania tak jak bylo to w orginale, jezeli chodzi o ten przycisk cofania na pasku to zmniejszyl sie jego rozmiar a w tym tablecie kiepsko ogolnie dziala dotyk w miejscach blisko konca ekranu testuje teraz apke od sgs2 zobaczymy czy da ona jakies rezultaty.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawellbn   
pawellbn

Witam, Rom fajny tylko znalazłem jeden problem po podłączeniu tableta do tv, nie ma dźwięku.

Może masz jakieś rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mordillo   
Mordillo

nie mam kabla hdmi wiec ciężko mi to sprawdzić, napisz czy na orginalnym romie wszystko chodziło. Wrzuciłem nową wersje romu przetestuj na nim czy działa HDMI.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawellbn   
pawellbn

Na orginalnym działa, jak wejdziesz w ustawienia >> wyświetlacz to będzie nie podświetlone DVI w orginalnym jest HDMI (możesz zobaczyć bez kabla), na nowym narazie nie zobacze bo nie mam czasu na wgranie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mordillo   
Mordillo

W nowym wyświetla się :

RESOLUTION

1920 x 1080p 60Hz

HDMI / DVI

HDMI

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawellbn   
pawellbn

Przetestowałem nową wersje HDMI działa z głosem.

Mam pytanie trochę z innej beczki jak udało ci się zrobić że znika pasek.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mordillo   
Mordillo

Odkąd mam urządzenia z androidem to pamiętam że pasek stanu zawsze znikał w pełnoekranowych aplikacjach, wystarczy zmienić density na większe niż domyślne w GoClever (120 dpi) w tym romie jest 200 dpi i pasek włącza się domyślny. W kolejnej wersji postaram się wrzucić docelowo ikonki do status bark tak żeby nie trzeba było uruchamiać programów typu notification. Powoli też zabieram się do edycji kernela żeby dodać możliwość podkręcania procesora i zmiany zarządzania (governors) ale to na przyszłość.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elegancko1993   
Otrzymana reputacja: 6
elegancko1993

no widze, postęp po ostatnim razie, będe miał chwilke to wgram i "skrytykuje" ;] ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.