• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
mrlemon

Różnice między Samsungiem Galaxy S3 LTE (i9305 i reszta), a S3 (i9300). Czy warto wybrać wersję LTE?

379 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam.

Czy warto wybrać S3 z LTE (miałbym o 80 zł drożej)? Czy to prawda że wersja LTE ma gorszy aparat? I czy są jeszcze jakieś różnice oprócz tego, że LTE ma 2GB RAMu i nie ma radia?

Pozdrawiam.

Edytowane przez bykumza
Lekka edycja nazwy tematu

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lte ma procesor 2 rdzeniowy

Tapnięte z S3 :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pekin, głupoty piszesz.

Miałem SGS III przez 3 miechy i teraz mam to samo z LTE/4G ponad tydzień czasu i jedyne różnice, które te dwa telefony dzieli to wersja softu na starcie, kolor, brak radia, ilość pamięci RAM no i 4G z prędkościami, które nawet po kablu nie idą a jak idą to ceny są kosmiczne a wyciągam na nim i na szwedzkiej Tele2 na prawdę spore jednakże nie więcej niż 100/50Mbit jak jest dobra noc i mało osób używa tej sieci i jak dostawca deklaruje, tyle maksymalnie daje i z zmiany zadowolony jestem bardziej niż BARDZO.

Internet i wszystko co z nim związane w mgnieniu oka się ładuje, spooora różnia względem H+

Przy reszcie rzeczach jak np. wspomniany przez Ciebie aparat różnicy względem SGS III nie zauważyłem żadnej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Procesor jest na pewno 4 rdzeniowy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up

Sa 2 wersje. Wersja USA - 2rdzenie 2gb ramu, LTE, wersja europejska SGS3 LTE - 4rdzenie 2gb ramu, LTE.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@up dokładnie.

Wersja USA jest na Snapdragonie s4.

Pozdrawiam

Wytapane z mojego Samiego przy pomocy Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2GB pamieci sa kuszace jednak o ile ktos sie ni nastawia na korzystanie z lte to nie warto przeplacac. Zwykla s3 ma jak na razie lepsze wsparcie w postaci romow i dodatkow i to przemawia na jego korzysc.

Jako ciekawostke dodam, ze s3 lte ktora ma 1GB w quadrancie osiaga wyniki o ok. 500pkt. nizsze niz i9300. Oba na stockowych romach 4.1.2.

Wysyłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez dzaco

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A można już w Polsce kupić LTE? Jak tak to za ile ? Bo widziałem tylko z GB.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mi wiadomo w Plusie mają być dostępne. Proszę to jednak sprawdzić, bo głowy uciąć nie dam :)

Pozdrawiam, Wycior

GT-I9300

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawdopodobnie już na dniach będzie dostępny,jest już rom brand Plusa dostępny od początku tego roku

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.