Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

HOX, HOX+, Sensatnion XE . Który kupić? Czy warto dopłacać? Porównanie, opinie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który? (14 użytkowników oddało głos)

Który?

1. SENSATION XE (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. ONE X (10 głosów [71.43%])

Procent z głosów: 71.43%

3. ONE X+ (4 głosów [28.57%])

Procent z głosów: 28.57%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 OFFLINE   ooxbartusxoo

• 51 postów

Napisano 12.01.2013 - 01:09

Witam. Planuje zakup jakiegoś fajnego smartfona :) jestem wielkim fanem HTC wiec do innej marki ktoś naprawdę musiał by mnie przekonać, ale wątpię żebym zmienił zdanie ;) Mam na oku Sensation XE . Brat ma zwykłego Sensation i się super sprawuje a XE lepszy procesor no i słuchawki iBeats :) (wiem nie są najlepsze ale zawsze chciałem takie mieć :D ) ale teraz pytanie. Warto teraz inwestować w XE czy lepiej dołożyć te 300-400zł i kupić już ONE X ?? XE bardzo podoba mi się z wyglądu, ale wygląd to nie wszystko :) a jeżeli już bym poczekał jeszcze ten miesiąc i kupował ONE X to znowu. Lepiej kupić ONE X czy dołożyć te trochę i kupić ONE X+ ?? Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc ;)

Użytkownik ooxbartusxoo edytował ten post 12.01.2013 - 15:47

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   chytryy

• 105 postów
  • Telefon:SGS 4 & Xperia Neo V

Napisano 12.01.2013 - 10:33

Wydaje mi sie ze do one x+ narazie nei ma sensu dopłacac, bo cena jest kosmiczna. Oczywiscie wydajnosc o wiele lepsza w benchmarkach niz one x, ale mysle ze lepiej kupi one x za 1200-1300 i zostanie ci tysiac w kieszeni - bedziesz mogł za rok znowu zmienic telefon na jakis topowy model.

Co do sensation -ex - mniejszy ekran, telefon grubszy - juz samym wyglądem mnie zniechęca odrobine. no i wydajnosc raczej nie bedzie wystarczająca do płynnego grania w najmocniejsze gry a co dopiero w te, które będa sie w tym roku pojawiac. Jezeli htc - weź one x.
Dołączona grafika

#3 OFFLINE   drozdaxxx

• 4158 postów
  • Telefon:Redmi 1S & iPhone 3GS

• Tablet:Amoi Q50

Napisano 12.01.2013 - 12:13

Skąd mamy widzieć, czy warto dopłacać?
Podaj jakie masz wymagania, bo bez tego to można mówić który jest lepszy, a nie który dla ciebie będzie dobry.
"Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

#4 OFFLINE   ooxbartusxoo

Autor tematu
  • 51 postów

Napisano 12.01.2013 - 15:40

No powiem wam ze nie ważne jaki telefon wykorzystam go w 100%. Przede wszystkim Internet! Whatsapp, aparat, muzyka,g filmy, oraz Gry (raczej te z wyższej polki GTA etc.) W sumie mam 2 dobre opcje na allegro. One X 32GB za 1669 ( pełno jest jakiś 16GB.. ) albo One X+ za 2249. Różnica trochę jest ale jeżeli teraz będę kupować telefon to wiem ze będę go miał kilka lat. Wgl. Warto HOX (+ czy bez) czy może coś innego? A może czekać na Butterfly? HOX godny polecenia?

#5 OFFLINE   Batsos

• 111 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

Napisano 13.01.2013 - 18:52

Najlepszy jest One X+
Ma większą baterię (one x 1800mah , one x+ 2100mah)
Więcej pamięci (64gb)
Lepszy procesor (1.7 vs 1.5)

I to by było na tyle.
Sam musisz zdecydować czy warto dopłacać do ONE X+
Według mnie przepaść względem cen jest trochę za wysoka ,ale wszystko zależy od ciebie

#6 OFFLINE   drozdaxxx

• 4158 postów
  • Telefon:Redmi 1S & iPhone 3GS

• Tablet:Amoi Q50

Napisano 14.01.2013 - 16:16

Ludzie offtopujecie strasznie. Macie temat Sensation XE, HOX czy HOX+ a znów gadacie o SGSIII i note 2. O Note 2 i SGSIII jest masa info w tym dziale. Wystarczy znaleźć odpowiedni temat i tam dyskutować o tych dwóch samsungach.
"Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

#7 OFFLINE   Stempel91

• 222 postów
  • Telefon:Note 3

Napisano 14.01.2013 - 16:29

Jeżeli tak bardzo podobają ci się te słuchawki to wybrałbym na twoim miejscu HTC Sensation XL. Jest większy i dobrze wykonany. HTC One X i X+ nie mają karty pamięci więc jeśli będziesz chciał napakować sobie filmów czy dużo muzyki to będziesz zawiedziony.

#8 OFFLINE   chytryy

• 105 postów
  • Telefon:SGS 4 & Xperia Neo V

Napisano 15.01.2013 - 13:32

1669zł za one x - troche duzo. musi byc nowy? mzoe lepie jzłap uzywanego za pare stówek mniej - one tez maja 32gb, wydaje mi sie ze wszystkei maja 32gb no ale moge sie mylic. z tego co przegladałem allegro niedawno szukajac tel dla siebie natrafiałem na same hoxy z 32gb.
wracajac do tematu - jak kupisz uzywany, i za jakis czas bedziesz chciał zmienic, duzo mniej stracisz. taka moja rada. za pare miesiecy jak przyjscie ci ochota na j butterfly na przydład, to uzywanego onex sprzedaż za niewiele mniej niz kupiłes. nei bedziiesz miałduzej straty
Dołączona grafika

#9 OFFLINE   Kubuś Laktaza

• 611 postów
  • Telefon:LG G3/ Iphone 6

• Firmware:4.4.2

Napisano 15.01.2013 - 14:21

To i ja jako były fan HTC swoje trzy grosze wtrącę. Kupiłem HOXa chociaż zarzekałem się że tego nie zrobię. Przed nim używałem jednocześnie S3 i Galaxy Nexusa. Sprzedałem S3 i zostawiłem Nexusa oraz dokupiłem HOXa. Telefonu tego używałem może 15-20 minut. Telefon nawet po aktualizacji jest zamulony, sesnse przycina nawet bez widzetów na pulpitach, menu jest dziwne, nie można wyłączyć polskiego słownika, grzeje się, jest wolniejsz nawet od Nexusa, o S3 nie ma nawet co wspominać. Bateria znika w oczach... telefon porażka. W ciągu 15 minut zrozumiałem dlaczego Samsung jest liderem sprzedaży a HTC schodzi na próg marginesu statystycznego. Jedyne co jest w tym telefonie fajne to obudowa, reszta to koszmar. I nikt nie wmówi mi że rzeczy o których napisałem nie występują bo miałem ten telefon w ręku, chciałem dać HTC szanse ale jest to totalny chłam. Na rynku jest wiele lepszych telefonów, nawet 2 rdzeniowce jak Xperia T czy Galaxy Nexus który jest tez znacznie tańszy.
HTC Dream->Samsung i7500->HTC Magic->HTC Hero->Motorola Milestone->HTC Desire->Samsung Galaxy S->HTC Desire HD->Motorola Defy->Xperia ARC->Samsung Galaxy S2->Xperia Arc S->HTC Sensation->HTC Sensation XL->Galaxy Nexus

#10 OFFLINE   ooxbartusxoo

Autor tematu
  • 51 postów

Napisano 15.01.2013 - 14:58

Może trafiłeś na jakiś wadliwy:) brat ma hox i super zadowolony i bez problemowo działa. ale dzięki za opinie ;) no własnie że na allegro teraz jest wiele 16GB. często nie pisze ale jak się pytam to odpisują mi ze 16GB. a jak dla mnie to za mało. Prawdopodobnie właśnie od brata dostane/odkupie niedługo HOX zobacze jaki jest i chyba go sprzedam dołożę i kupie SGN2 lub HOX+ :) zależy jak z finansami będę wyglądał :)
[sygnatura nieregulaminowej wielkości usunięta przez administratora]