Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

a4fan3m

Czy kupilibyście jeszcze raz LG L9 ? Wady i zalety telefonu

Polecane posty

cvbn   
Otrzymana reputacja: 0
cvbn
dzięki za odpowiedź Wujas. czytałem dokładnie to forum i widziałem parę twoich wypowiedzi odnośnie kłopotów z tym telefonem i mam pare pytań:

1. problem z opóźnieniami telefonu przy odbieraniu rozmów (nazwałeś to nie działającym mikrofonem hehe) - czy trwa max 2 sekundy, czy krócej czy dłużej ? czy jest to uciążliwe i nie da się temu zapobiec ?

2. dotyk - czy naprawde jest gorszy niż w np w galaxy ace za 500 zł ? "_

3. czy nie masz problemów z nawigacja ? jest to dla mnie najwazniejsza sprawa. nie gubi zasiegu, szybko lapie fixa ? widziałem ze dziewczyna z tego forum o nicku Wena miała problem z gps

4. czy bateria daje rade i bedzie trzymala podobnie do htc one s ?

5. czy materiały z jakiej jest zrobiony telefon rysuja sie ? czy kurz wchodzi pod ekran ?

wlasciwie nie zalezy mi na mega procesorze s4, mysle ze s3 by mi starczyl. ale czy jest sens doplacac ok 300 zł do htc one s ze slabaszym procesorem ? ... w htcku niby nie ma problemu z opoznieniem rozmow :)

1.Ja w swoim modelu nie zauważyłem żadnego opróżnienia

2.Mają folię na ekranie dotyk bym mniej czuły, po ściągnięciu jej działa wyśmienicie.

3. Zero problemów z GPS

4.Z bateria jest tak że czasem ląduje do 98,99% i staje. Ale jeżeli chodzi o żywotność to nie jestem zawiedziony. Kiedyś opisywalem 3dni z życia mojego tel. Pod kontem baterii i moim zdaniem wyszło bardzo dobrze.

5.Niestety materiał obudowy jest tragiczny: /. Kurz? Jaki kurz xP?

Czy kupił bym jeszcze raz? Ciężko powiedzieć, jedyne co mnie odrzuca to zablokowany bootloader i słabej jakości materiały obudowy.

Powiem tak, jak komuś się uda odblokowac BL to kupił bym drugi raz, bo cena jest wysmienita.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez cvbn

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grzes07   
grzes07
jezeli masz na oku HOS za 1250, lepiej rozejrzyj sie za LG 4X znacznie lepszy sprzet od L9

-wieksza rozdzielczosc

-wiecej pamieci

-lepszy aprat :)

-wydajniejszy SoC

witam

zgadza sie Nexus napewno jest lepszym telefonem jak LG9 ale nie o wiele, a z drugiej strony musimy sobie zadac pytanie do czego tak naprawde ma nam sluzyc ten telefon?, tak lubie ogladac filmy i czasami pograc ale nie na mikro wyswietlaczach nawet gdyby to byl Nexus, a gdy zechce robic zdjecia to zabieram ze soba moja wysluzona Minolte ktora robi naprawde fajne fotki, a z LG P760 jestem bardzo zadowolony

duzy i bardzo fajny wywietlacz

dotyk dziala prawidlowo

wydajny procesor

wszystkie programy ktore posiadam dzialaja plynnie

nawigacja chodzi bez zarzutu

nie stwierdzilem problemu z opóźnieniami telefonu przy odbieraniu rozmów

brak jakichkolwiek problemow z GPS

bluetooth dziala poprawnie (rowniez w samochodzie poszlo "gladko")

do bateri nie mam zadnych zastrzezen

pozdrawiam

Edytowane przez grzes07

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lola_wm   
Otrzymana reputacja: 3
lola_wm
CZY KUPILIBYŚCI TEN TELEFON JESZCZE RAZ ? Jeśli tak - dlaczego ? Jeśli nie ?- to co Was w nim wkurza ?

W tej cenie, zdecydowanie tak. Android czasem mnie dobija, dobija mnie problem z kartą pamięci, dobija mnie nierozwiązany problem z zestawami słuchawkowymi, ale ponieważ dużo czytam, to 4,7" to jest bajka. Podobnie jak GPS w porównaniu do mojej poprzedniej Omnii2.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
waltiwawa   
waltiwawa

mialem przez dwa lata SGS i przez 4 mce SGS 2.

Tak kupiłbym L9 za te cena za jaka kupiłem jeszcze raz ale ani grosza więcej. porównywanie do s2 to jakaś pomyłka. pod każdym względem s2 jest lepsza ale za to droższa. natomiast l9 jest lepszym rozwiązaniem niż sgs.

L9:

Kurz- u mnie jest ok ale u kolegi w pracy juz pyłek pod ekranem sie pojawił.

Bateria- rewelacja!!!

jakość rozmów-sgs2 bije na głowę.

opóźnienie - tak

jakość muzyki -porażka podobnie jak sgs bez voodoo.

jakoś wyświetlacza (niska rozdzielczość) ale za to duuzy wyświetlacz do czytania stron internetowych, po kilku dniach można sie przyzwyczaić że jest gorszy od amoleda. teraz mi juz nie przeszkadza

płynność - doskonała

stabilność - bez zarzutu

słaby przycisk po prawej stronie obudowy czasami niechcący się włącza.

Generalnie stosunek ceny do zabawy topowy na rynku. ale jak masz dwa razy więcej cashu bierz s2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bystryldz   
Otrzymana reputacja: 1
Bystryldz

jw dotyk dziala jak powinien, masz wyswietlacz 4.7 cala wiec nie licz ze 3 dni wytrzyma przy zabawie, kurzu brak nawet miedzy wyswietlaczem a obudowa, gps cala Polske przejechalem i raz sie rozlaczyl tylko jak wjechalem do podziemnego garazu z zakoloceniami gsm, opoznienie nie wystepuje do poki sie nie dowies, ja i tak nadal go nie odczuwam, na codzien mam dostep do sgs 3 i niczym nie odstaje. Sorka za pisownie ale z tel jade. Tak kupil bym jeszcze raz, dla mnie to Ford Mustang z 64 wśród telefonow. Cena = jakosc :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamilos132   
kamilos132

Tak kupiłbym L9 za te cena za jaka kupiłem jeszcze raz ale ani grosza więcej. porównywanie do s2 to jakaś pomyłka. pod każdym względem s2 jest lepsza ale za to droższa. natomiast l9 jest lepszym rozwiązaniem niż sgs.

L9:

Bateria- rewelacja!!!

opóźnienie - tak

jakoś wyświetlacza (niska rozdzielczość) ale za to duuzy wyświetlacz do czytania stron internetowych, po kilku dniach można sie przyzwyczaić że jest gorszy od amoleda. teraz mi juz nie przeszkadza

płynność - doskonała

stabilność - bez zarzutu

Generalnie stosunek ceny do zabawy topowy na rynku. ale jak masz dwa razy więcej cashu bierz s2

Już nie podniecaj sie tam tym sgs2. Nie ma co porównywać były topowy model samsunga z budżetowym l9, ktory jako nowy kosztuje 1000 zl a sgs2 w dniu premiery ok 2000 zl. Mowisz ze niska rozdzielczość ? Lg ma 960 x 540 px a sgs2 480 x 800 wiec gorszą. Z sgsa nie rozmawiałem ale jakosc rozmow na L9 jest bardzo dobra nie ma sie do czego przyczepic według mnie.

Co do opóźnienia rzeczywiście jest, ale to nawet poniżej 1 sekundy, przynajmniej u mnie.

W tej cenie nie kupi sie nic lepszego z takimi parametrami i takim ekranem.

Ja bym go kupił jeszcze raz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bdkacz   
bdkacz

Tak,kupił bym jeszcze raz:)

Super duży ekran,system działa płynnie, opóźnienia u siebie nie zaobserwowałem. Bateria po drugim ładowaniu trzymała 2 dni i 20 godzin (przy 14% podłączyłem do ładowarki)

A do wielbicieli porównywania z Samsungami to już raczej należało by porównywać z Galaxy Note - L9 ekranem bliżej do Note niż S2 :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wujas   
Wujas

L9:

Bateria- rewelacja!!!

opóźnienie - tak

płynność - doskonała

stabilność - bez zarzutu

Ech te dzieciaki...nigdy nie nauczą się porównywać produktów z tej samej półki cenowej. Było śmieszne, teraz oficjalnie stało się już żałosne :facepalm1:

Btw - niska rozdzielczość? Od kiedy to qHD, które jest stosowane w telefonach od...roku? niecałych dwóch lat? jest niską rozdzielczością? W przypadku 4,7 ' wygląda idealnie - przynajmniej da się coś przeczytać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a4fan3m   
a4fan3m

Mialem galaxy s 2. Poprostu mi sie znudzil. Nie byl to telefon idealny. W czym wg niektorych z was lg l9 jest gorszy od s2 ? :) i jedna i druga firma cisnie mikrofalowki i pralki wiec ...

Z czego wykonana jest ramka srebrna wokol telefonu ? czy szybko lapie rysy ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ponury0   
Otrzymana reputacja: 1
Ponury0

Sam pierw chciałem sobie kupić HTC One S i nawet go kupiłem, pobawiłem się nim parę dni i musiałem go odesłać, bo nie działał w nim mikrofon. Potem kupiłem LG L9 i według mnie to lepszy wybór, głównie spodobał mi się duży wyświetlacz, za tą cenę to najlepszy wybór i zakupiłbym go jeszcze raz. :P

- według mnie dotyk jest dobry

- opóźnienia jakoś nie zauważam, rozmowy są ok

- nie zbiera się

- nie wiem skąd masz takie informacje, mi przez noc w stanie kompletnego czuwania, bez żadnych aplikacji pracujących w tle schodzi około 2% baterii

- nie używałem zbytnio gps'a, więc się nie wypowiem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.