Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

damian134

[OFFICIAL] JELLY BEAN 4.1.1 dla naszego OVO 2.0

Rozwiązany

BlueWizzard   
Otrzymana reputacja: 0
BlueWizzard

W folderze BatchTools jest folder drivers (powinien być). Instalujesz z niego sterowniki, bo ich nie posiadasz :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nowak080   
nowak080

Z całym szacunkiem ;) Ale takie podstawy to akurat ogarniam, teraz reinstalowałem windowsa na wersję XP, zobaczymy, czy problem dalej wystąpi. Za chwilę wszystko się okaże

---------- Post dołączono o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Działa :) Super, już leci browar dla tych co mi pomogli.

Niestety nie rozwiązało to moich problemów z WiFi (czy. wątek "Problem z prędkością internetu"), będę zatem próbował dalej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PiesioNaBaby   
PiesioNaBaby

Witam mam tracer ovo lite gps i czy moge zainstalować na nim ten rom ? bo poszukuje 4.1 na tego tableta ponieważ ten co w nim jest jest nie za bardzo stabilny

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
timon   
timon

błagam o pomoc, pobrałem wersje systemu v1 bathtool i instrukcje. odpalam program wskazuje wersje v1 włączam w tablecie recovery i podpinam go do kompa. wyskakuje blad instalacji sterowników i urzadzenie jest nieznane bathtool go nie wykrywa. jak na xp albo win7 zainstalowac te sterowniki z folderu driver w bathtool bo pare godzin straciłem i dalej mi sie nie udalo urzadzenie nieznane brak tsterowników wyswietla ;(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jojo071998   
Jojo071998

Słuchajcie ludzie, jakiś czas temu (x-3 dni temu) postanowiłem wgrać update mojemu ovo 2.0. Niestety zatrzymałem się na chęciach, gdyż ov-iak odmawia współpracy, mianowicie gdy przytrzymam już te vol+ i on/off pojawia się białe boot menu, a następnie przechodzi w " robocika z otwartą klapką i trójkącikiem"(takie sformułowanie zauważyłem na forum). Pobrałem Batch toola , lecz w momencie gdy podepnę tablecik do komputerka, pojawia się powiadomienie o instalacji sterownika, lecz gdy próbuję wyznaczyć mu sterowniki <drivers> do zainstalowania <z batch tool.rar pobranego z tej strony producenta> to system wywala mi błąd "nie można znaleźć sterowników do zainstalowania na komputerze". Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji... próbowałem już na komputerach z - windows vista baisic<fujitsu siemens> i na moim stacjonarnym z windowsem 7 pro 64 bit... niestety obie próby(oczywiśćie było ich z 30) zakończyły się niepowodzeniem. Nie ukrywam że potrzebuję pomocy, gdyż bardzo chciałbym wgrać update 4.1.01 do mojego ovo :) Mam ovo v2.

Pozdrawiam i czekam na wsparcie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PiesioNaBaby   
PiesioNaBaby

siemka koledzy nie wiecie czy mógł bym znaleźć lepszego roma na moje OVO lite GPS? i czy by z V2 pasował by, bo ten co mam to tem wifi jest jakiś bardzo słaby a fixa na gps łapie jak by chciał a nie może pomocy koledzy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Qadze   
Qadze

Mam problem jak chce pobrać oprogramowanie ze strony wyświetla mi się komunikat o podanie loginu i hasła :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.