Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

ramonoth

Odtwarzanie mp3 (problem)

Polecane posty

ramonoth   
Otrzymana reputacja: 0
ramonoth

Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na tym forum.

Używam L9 od dwóch miesięcy i generalnie jest bardzo spoko, ale występuje jeden problem, który bardzo mi dokucza.

Chodzi o to, że w trakcie słuchania muzyki jej odtwarzanie nie jest płynne. Występuje coś czego raczej nie można nazwać typowymi trzaskami, a raczej przerwami w odtwarzaniu, które trwają bardzo krótko i generują odgłos.

Problem występuje zarówno na wbudowanym odtwarzaczu, jak i na MixZing Basic, PowerAmp i jeszcze dwóch, których nazw nie pamiętam.

Proszę o poradę i z góry dziękuję.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
noexde   
Otrzymana reputacja: 36
noexde

u mnie wszystko ok, moze masz uszkodzone slychawki skoro Ci cos przerywa... koncowka kolo wtyczki lub bardziej docisnij do gniazda, albo je przeczysc ?

LG Optimus p760 via Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ramonoth   
ramonoth

Spróbuję, ale wątpię, że to jest przyczyną.

Słuchawki są bardzo porządne, używam już drugi egzemplarz i robię to na różnych odtwarzaczach - laptop, iriver, samsung spica i właśnie to LG.

Ale dzięki, zrobię co pisałeś.

---------- Post dołączono o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Dalej to samo - na innych odtwarzaczach jest OK, a tutaj są nadal te pyknięcia - raz lewa słuchawka, raz prawa. Dodam, że manewrowanie jackiem niczego nie zmienia, ani nie wywołuje dodatkowych odgłosów. Chyba się skończy na reklamacji.

---------- Post dołączono o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

A, sprawdziłem też przed chwilą dwie inne pary słuchawek. To samo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
noexde   
Otrzymana reputacja: 36
noexde

kiedys mialem blacka tez lg gniazdo mini jack na sluchawkach od nokii wlasnie byly problemy, czy ty masz standardowe sluchawki od LG by to spr skoro masz inne, moze nie wszystkie dobrze graja na tym tel ?

LG Optimus p760 via Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ramonoth   
ramonoth

To mi do głowy nie przyszło. Sprawdzę w domu, bo na razie obskoczyłem tylko słuchawki kolegów z pracy :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ponczi   
Otrzymana reputacja: 5
ponczi

Czy tak trudno wybrac jeden z subforow tego modelu?? Przenosze do odpowiedniego dzialu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ramonoth   
ramonoth

W Media Markt przetestowałem 5 przypadkowo wybranych różnych modeli słuchawek. Wszystkie 5 działało poprawnie. Tym samym temat do zamknięcia.

Gdyby to kogoś interesowało to model moich słuchawek, który nie nadaje się do L9 to Sennheiser MX560.

Przepraszam za zły temat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gislaner   
gislaner

Problemem nie są słuchawki lecz niski priorytet aplikacji. Jeśli trzaski są tylko przy zablokowany ekranie to ustaw bufor na +250ms a priorytet na wysoki i gra gitara

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ramonoth   
ramonoth

Słuchaj, coś jest na rzeczy. Nie mam teraz przy sobie tych słuchawek, ale z tego co pamiętam to właśnie wpływał na to zablokowany ekran. Wczoraj gdy testowałem słuchawki nigdy ekran nie był zablokowany :)

Powiedz mi tylko gdzie ja mam ustawić te bufory i priorytet, bo jestem kompletnym dyletantem w tej kwestii.

---------- Post dołączono o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Bufor MixZinc ustawiłem na "Huge", bo wartości liczbowych nie ma tam podanych, ale nadal nie wiem co z tym prioretetem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ramonoth   
ramonoth
Problemem nie są słuchawki lecz niski priorytet aplikacji. Jeśli trzaski są tylko przy zablokowany ekranie to ustaw bufor na +250ms a priorytet na wysoki i gra gitara

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Wszystko śmiga i furczy. Dzięki za uratowanie słuchawek :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.