• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
man1

GOCLEVER TAB R974 - jak ładować

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich.

Od kilku dni stałem się posiadaczem tabletu GOCLEVER TAB R974 i mam wątpliwości co do sposobu jego ładowania znaczy jak postępować:

Co zauważyłem w nim że podczas ładowania na ładowarce sieciowej:

- sam przechodzi w tryb uśpienia

- ładowanie jest wolniejsze podczas używania (ładuje około 50% wolniej)

"pytanie"

Czy podczas ładowania tabletu można go normalnie używać? Nie chciał bym go w jakiś sposób uszkadzać. W tej kwestii słyszałem różne wersje a mianowicie:

1, " W trakcie ładowania nie korzystaj z tabletu bo się nie naładuje"

2, " Można używać śmiało"

ps

Mogę dodać że kiedyś spotkałem się z dziwnym zjawiskiem na tablecie innej firmy że podczas ładowania ekran był nie stabilny (wyglądało na rozkalibrowanie) ale u mnie tego niema.

Nie mam jakiegokolwiek doświadczenia z tymi gadżetami.

Sorki za tak długi post ale jakoś tak mi się napisało.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz używać śmiało

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.