Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Henryhenry

[ROM] Android 4.2.1 for Dell Streak 7

Rozwiązany

Henryhenry   
Otrzymana reputacja: 2
Henryhenry

Gappsy w środku są. Wersja: Streakdroid-HD7-2.0R2-wifionly stąd: Dev-Host - Streakdroid-HD7-2.0R2-wifionly.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sokrates-79   
sokrates-79

Nawet gładko poszło.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafi206   
Otrzymana reputacja: 1
rafi206

Czy moze ktos napisac krok po kroku jak to zainstalować. Pobrałem paczke ale tego folderu co pisze w tuotrialu. Nie ma może instalacji z kasrty SD?? Tak jak w smartphonach. Z samsungami nie mam problemu a tutaj nie moga sie zainstalować sterowniki APX?? Pomocy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adrian Vin Walczak   
Otrzymana reputacja: 0
Adrian Vin Walczak

Działa już prawidłowo ten 4.2? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Henryhenry   
Henryhenry

Z tego, co mi wiadomo, to development jakichkolwiek romów della streaka 7 na xda-developers umarł :/

4.2 miał trochę po drodzę update'ów, więc możliwe, że działa trochę lepiej, niż kiedy zaczynałem ten temat.

Niestety, najprawdopodobniej jednak kamery i innych brakujących rzeczy nie udało się postawić

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kolomanolo   
kolomanolo

Czy ktoś może mi przesłać plik bat ? o którym mowa w punkcie - Uruchamiamy skrypt .bat/.sh (windows/linux) z folderu, w którym wypakowaliśmy pierwszą paczkę.

Nie mam go bo linki do plików umarły, znalazłem rom na innej stronie ale bez pliku wsadowego bat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rafi462   
rafi462

Witam.

Wiem że temat stary ale chciałem przetestować cm10.1 niestety szybkość działania nie była wystarczająca i chciałbym wrócić do poprzedniego 3,2 niestety wszystkie linki wygasły albo nie patrafię nic pobrać z nowej wersji dev-host (Limit czasu połączenia został przekroczony) Jeżeli ktoś ma paczkę oficjalną pkg albo zip z custom honeystreak proszę o przesłanie linku, Próbowałem z Honeystreak rc8 którego udało mi się jakoś znaleźć niestety wystąpił bootloop i zostałem przy 2.2.2 niestety nawet facebook nie chce działać.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.