Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

rzachary

Smart tv dongle - jaki jest najlepszy ? KTÓRY MODEL WYBRAĆ. Przeczytaj zanim zadasz pytanie

Rozwiązany

tomplichta   
Otrzymana reputacja: 1
tomplichta

Jak najbardziej xiaomi

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 2040
dzidexx
Arkady1964   
Otrzymana reputacja: 59
Arkady1964
Dnia ‎24‎.‎08‎.‎2017 o 22:17, Trzystatrzy napisał:
Dnia ‎16‎.‎07‎.‎2017 o 09:52, dusktill napisał:
[mention=432192]grunz[/mention] Nie lepiej.

Pytanie - dlaczego? Pytam serio, bo w sumie jeśli by nie było opóźnień, to można sobie używać tablet jako tv box

TV box który ma w zasadzie "bebechy" typu procek i pamięć podobne jak w tabletach ale  TV box ma kilka istotnych funkcji które są istotne w użytkowaniu sprzętu np. więcej wejść i wyjść w tym np. cyfrowe wyjście optyczne audio do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza,  więcej wyjść USB,  wejście kablowe na internet.  Oczywiście część z tego można podłączyć też pod tablet ale jest to kosztem plątaniny kabli,  różnych przejściówek itp.      Tablet dobrze sprawdza się jako urządzenie przenośne.

Edytowane przez Arkady1964
  • Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samson09   
Otrzymana reputacja: 29
samson09

Panowie podepnę się pod temat. Jestem w tym zupełnie zielony. generalnie mam starszego LG bez opcji smart. A chciałbym oglądać netflix i cda.pl na telewizorze. Jaki polecacie dongle? W miarę niedrogi i żeby to chodziło płynnie itd. 

Taki będzie ok? http://allegro.pl/tv-box-h96-pro-3-32gb-android-7-1-kodi-smart-4k-i6882663260.html

czy lepiej http://allegro.pl/tv-box-h96-pro-3-32gb-android-7-1-kodi-smart-4k-i6882663260.html

A może po taniości?http://allegro.pl/tv-box-mxq-pro-s905x-android-6-0-64bit-smart-4k-i6570645198.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTM0MTc3NgAxMjkyMzcA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e8078d1c-8bc4-4729-8c63-b38431e7686e

Wiem, że są jeszcze jakies measy itd.

dodana zawartość

Jeszcze coś takiego znalazłem http://allegro.pl/h96-pro-android-smart-tv-box-3-32gb-klawiatura-i6746666365.html

Pytanie tylko który najlepszy. Oglądać chcę cda.pl, netflix, nc+go. 

dodana zawartość

I o co chodzi z tymi certyfikatami od lipca?

Edytowane przez samson09

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Arkady1964   
Arkady1964

Zakup a właściwie użytkowanie typowego dongla, stika itp. urządzenia podpinanego przez HDMI do telewizora (urządzenie wielkości szerszego pendraiwa) obarczone jest wieloma kompromisami  tj. kłopoty z włączaniem,   brak wyjścia optycznego cyfrowego, kiepski zasięg wi -  fi, parę innych problemów, wiem to z doświadczenia...

Najlepszym wyborem jest zakup przystawki TV boxa , ta podana poniżej jest przykładem, może być tańsza,  mniej wydajna ale jest to lepsze niż zakup dongla chyba, że priorytetem jest wielkość urządzenia,  dongle są dużo mniejsze od TV boxów  (jak jest potrzeba można przenieść w kieszeni i podłączyć do innego telewizora ale chyba to jedyna zaleta dongli).

Poniżej link, podkreślam jest to tylko przykład TV boxa.

Edytowane przez Arkady1964

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mad3ros   
mad3ros

Witam. Podepnę się pod temat. Szukam "czegoś" co mi ogarnie Netflixa, YT, tvn player i tego typu sprawy. Nic innego nie potrzebuję ( mam odtwarzacz do filmów ). Cokolwiek, bo działanie Jutuba na Panasie 50st60 to masakra. To samo Netflix. O tvn player nie wspominając - da się obejrzeć jakiś odcinek serialu a drugiego już nie. Nie pomaga wyłączenie i włączenie. Wszelkie "chińskie" wynalazki jak najbardziej mile widziane, tu się liczy cena. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samson09   
samson09

Ja kupiłem h96 i nie żałuję. Wszystko śmiga elegancko. Netflix, nic+ go i CDA.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mad3ros   
mad3ros

http://allegro.pl/h96-pro-android-6-0-smart-tv-box-8x2ghz-3-16gb-i6636190094.html o tym piszesz? 

A jak się ma ten odtwarzacz do Xiaomi Mi box? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samson09   
samson09

Tak ten Tylko ja wziąłem wersję 32 giga. Na Xiaomi ponoć nie działa CDA i aplikacje typu HBO go ale trzeba by spytać kogoś kto ma.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mad3ros   
mad3ros

CDA i hbo i tak nie używam. Priorytet to Netflix i Jutub. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.