Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Przywracanie ustawień fabrycznych

fabrycznych przywracanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sylwan1976

• 10 postów
  • Telefon:Samsung s i9000

Napisano 25.10.2010 - 13:22

Witam mam 2 pytania po pierwsze jakie konsekwencje wiążą się ze zrobieniem master reseta czy po tej operacji zostanie coś wywalone z telefonu a drugie pytanko to jak przywrócić ustawienia fabryczne z pozycji recovery mode czy ktoś mógłby to opisać krok po kroku co robić jak małemu dziecku bo nie chce czegoś zwalić z góry dzięki

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   icemac

• 242 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy GT-i9300 XEF

• Firmware:4.3

Napisano 25.10.2010 - 13:38

ad. 1
kasuje Ci się wszystko i "system sie instaluje od nowa"

ad. 2
jesteś w menu recovery (3 przyciski) czy robisz to z poziomu działającego systemu ??
- jak w trybie rocovery to zjeżdżasz klawiszem głosności na wipe format i zatwierdzasz przyciskiem "home"
- jeśli z systemu to pełny format - ustawienia>prywatnośc>ustawienia fabryczne

#3 OFFLINE   sylwan1976

Autor tematu
  • 10 postów
  • Telefon:Samsung s i9000

Napisano 25.10.2010 - 16:05

Dzięki ale odnośnie pytania pierwszego to czy po wykonaniu tej operacji szlag mi gwarancji nie trafi?Czy lepiej jest go oddać do serwisu żeby wgrali oprogramowanie od nowa?

#4 OFFLINE   icemac

• 242 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy GT-i9300 XEF

• Firmware:4.3

Napisano 26.10.2010 - 10:34

Dzięki ale odnośnie pytania pierwszego to czy po wykonaniu tej operacji szlag mi gwarancji nie trafi?Czy lepiej jest go oddać do serwisu żeby wgrali oprogramowanie od nowa?

no, ale dlaczego ??

przecież system automatycznie Ci wstaje z ustawieniami fabrycznymi :)

#5 OFFLINE   TajRoN

• 34 postów
  • Telefon:S II / S III

Napisano 29.10.2010 - 12:49

Witam
Pytanie delikatnie powiązane z tematem

Chciałbym usunąć pozostałości po aplikacjach w telefonie zmieniałem romy , wgrywałem aplikacje z marketu itp i ostatnio po podłączeniu do PC ( świeżo po wgraniu I9000XWJM8 ) zauważyłem ze w pamięci wewnętrznej i9000 jest mnóstwo śmieci pozostałości po aplikacjach puste foldery itp . Czy jest sposob aby zrobic "format" telefonu i wgrać wszystko na czysto lub cos w tym stylu ??

#6 OFFLINE   s_o_r_e_n

• 1326 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

Napisano 29.10.2010 - 12:52

*2767*3855# factory rese z klawiatury telefonut;)

#7 OFFLINE   szymm2

• 63 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

Napisano 03.11.2010 - 16:00

Mi po formacie niestety nie przywrócił poprzedniego systemu mam ten co wgrałem co robić by przywrócić poprzedni system jaki miałem wgrany przed aktualizacją ??

#8 Gość_Cachorro_*

Napisano 04.11.2010 - 21:15

bo wipe nie przywraca softu poprzedniego tylko przywraca ustawienia fabryczne i czyści partycję /data/ :D
musisz przeflashować odinem

#9 OFFLINE   rudy80

• 1 postów
  • Telefon:SGS

Napisano 31.01.2011 - 23:46

witam.
podepne sie pod temat zeby nie zakładać nowego.

chodzi o to że kupiłem SGS'a juz troche uzywanego. telefon jest z plusa. chciałem zrobic przywracanie ustawień fabrycznych zebymieć jakgdyby telefon na świeżo dla siebie.

pytanie polega na tym:
jak zrobię przywracanie ustawień fabrycznych to co tak naprawdę się skasuje? a co zostanie?
jeżeli SGS ma wgrane naviexpert od początku to one zostaje, czy jest usuwane?
czy mogą być jakieś problemy po przywróceniu ustawień fabrycznych?

#10 OFFLINE   baixinho

• 2 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S i9000

Napisano 01.02.2011 - 17:33

To ja się również podepnę.
Tel kupiony w mediamarkcie, karta w play - nie zdazylem jeszcze sie zabrac za flashowanie itp. Działał normalnie, z drobnym minusem - nie synchronizował poprawnie google calendar przez co czesc aplikacji sie wieszala. W necie znalazlem rozwiazanie - factory reset. No wiec go zrobilem.

I pojawil sie problem - po przywroceniu fabrycznych totalnie nie ma zasiegu. Nie znajduje zadnego operatora. Wciąż niebieskie przekreslone koleczko. Karta SIM w porzadku - na starym tel dziala. SIM sluzbowe - tez play rowniez na i9000 nie odpala, te same objawy. i9000 odczytuje z SIM kontakty itd. Problem jest zeby podlaczyc sie do operatora sieci i zlapac zasieg. Spotkaliscie sie z czyms takim? Jakas diagnoza / rady co zrobic?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fabrycznych, przywracanie