• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
arkadius85

namierzanie skradzionego telefonu

Pytanie

witam czy jest opcja w jakis sposob namierzyc neo v? niektore tel maja niby cos takiego ale nie wiem czy ten akurat to ma wiem ze mozna jeszcze namierzyc przez nr IMEI ale nie wiem jakie czynnosci trzeba wykonac.miał kotos juz taki problem imoze mi w tym pomoc?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie pamiętam jak się nazywa, ale jest aplikacja która pozwala na namierzenie telefonu z poziomu komputera lub innego telefonu z androidem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

z tego co roxumiem z tego co jest napisane w podanym przez ciebie linku to ze musiałbym miec w zgubionym tel ktoras z tych aplikacji a zadniej niestety nie posiadałem. mozna go jakos poprzez gps namierzyc ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Niestety nie można, musisz iść na policję i zgłosić kradzież... Może jeszcze uda się im namierzyć

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jeżeli masz uruchomiony internet w telefonie to bez problemu wchodzisz w Google play na kompie i instalujesz aplikację z poziomu kompa i już masz. Problem w tym ze nie pamiętam nazwy tej aplikacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Taaa, tylko najpierw trzeba byłoby ją uruchomić.

A poza tym już pewnie dawno zmienili kartę w telefonie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No ale spróbować warto

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

panowie mozna namierzyc ten tel w jakis sposob zadnych aplikacji na zawiera ktore moga w tym pomoc na tylko gps i zablokowana karte poniewaz sam ja zb;lokowałem jest ktos na tyle bystry i zorientowany by dokonac tego?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Nie pamiętam jak się nazywa, ale jest aplikacja która pozwala na namierzenie telefonu z poziomu komputera lub innego telefonu z androidem.

Myślę, że chodziło ci o Cerberusa.

Co do tematu to z tego co ja wiem to niemożna tego zrobić samemu bez zainstalowanej aplikacji na telefonie. Jeśli telefon był twój i niekradziony to zgłoś na policję jako kradzież niezależnie czy go zgubiłeś czy został ci skradziony. Na policji przedstawiasz chyba dowód zakupu lub pudełko na którym jest nr IMEI i liczysz, że go namierzą a jest to wysoce prawdopodobne.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Z tego co wiem to można aplikację Plan B zainstalować przez komputer, gdy nadal podłączone jest do niego Twoje konto Google. Wtedy taka instalacja przebiega zdalnie i apka namierza przez GPS lokalizaję telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.