Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Motywy i emotki LG P760 L9

emotki lgl9 motywy p760

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Mice92

• 50 postów
  • Telefon:LG P760

• Firmware:V20B

Napisano 11 luty 2013 - 22:59

1). Witam. Mam pytanie odnośnie LG L9 głownie chodzi o motywy. Czy można jakoś "doinstalować", dodać bądź pobrać motyw? Mam tylko 4 standardowe, wiem że jest aplikacja w sklepie "Play" lecz irytuje mnie to, że działa ona w tle i plus, minus ciągnie baterie. Głównie nie chce wgrywać "roota" bo to mój 1-wszy telefon z systemem "Android", więc jestem zielony i z tego co przeglądałem to dla kilku aplikacji nie będę tracił gwarancji i mieszał.

2). Jeszcze chodzi o emotki, u mojej dziewczyny w Sony Xperia Arc S tam gdzie mamy do wybory znaki, po przyciśnięciu ma tam również emotki, czy to też da rade jakoś zmienić bo troszku irytuje mnie klikanie te 3 kreseczki, potem emotki, a następnie wybieranie.

3). Oraz wiem, że było już trochę tematów z przenoszeniem aplikacji na kartę SD, ale czy nie ma jakiejś odpowiedniej metody by je przenieść? Bez root'owania j/w.
Po prostu 2 gry (mało MB) + GTA 3 + MAX PAYNE i pupa brak miejsca.

Użytkownik Mice92 edytował ten post 11 luty 2013 - 23:06

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   elvis22

• 1811 postów
  • Telefon:XPERIA Z2

• Sieć:Orange

• Firmware:4.4.4 stock

• Kernel:stock

Napisano 11 luty 2013 - 23:15

1 . nie ma innych motywów oficjalnych . można jedynie samemu sobie edytować lub pójść na łatwiznę i pobrać gotowe zrobione przez kogoś ;p (wymagany root)

2 . nie wiem nie używam emotek , ale chyba tego nie zmienisz . jedynie możesz pobrać inną klawiaturę lub aplkacje sms.

3 . bez roota nie przeniesiesz aplikacji na kartę .. są jedynie wyjątki jak np the bards tale które pobierają się z automatu na kartę ale bardzo mało jest takich gier..
a2618s>nokia 3210>siemens c25 x4>nokia 5510>se t230>nokia 3510i>siemens c55>sagem x5-2 >mot e398>siemens sx1>nokia 6600>siemens s65>mot v980>mot v3xx>mot v 6maxx>nokia n95>nokia 5800>samsung wave s8500>se XPERIA PLAY> LG optimus L9 > galaxy s3 > lg swift G > LG G2 > XPERIA Z2

#3 OFFLINE   Mice92

Autor tematu
  • 50 postów

Napisano 11 luty 2013 - 23:29

Okej, dziękuje bardzo :) Rootować nie chce bo po prostu jestem w tym zielony, a szkoda by nowy tel. poszedł do przysłowiowej du...
Aplikacje SMS korzystają z tej samej klawiatury co przy zwykłym pisaniu SMS, sprawdzę jeszcze z tymi klawiaturami :)

@Edit:
https://play.google....e=search_result

dla szukających :)

Użytkownik Mice92 edytował ten post 11 luty 2013 - 23:37

www.facebook.com/MiceOfficial
www.RadioParty.pl -> Channel House.

#4 ONLINE   mrowa875

• 57 postów
  • Telefon:iPhone 5s/ Sony Z3 D6603

• Tablet:Lenovo

• Firmware:4.4.4

Napisano 12 luty 2013 - 08:03

Rootować nie chce bo po prostu jestem w tym zielony, a szkoda by nowy tel. poszedł do przysłowiowej du...

Nie ma szans na uwalenie telefonu z zablokowanym bootloaderem ( przynajmniej nie spotkałem się z tym) sam root to jest kliknięcie i wpisanie cyfry 1 zaczekanie co się będzie działo zaakceptowanie w telefonie ustawień początkowych 2x restart i wszystko wystarcza tylko nie odłączać telefonu od komputera ;) Jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz ;) ja polecam gorąco ROOTa bo bez niego jak bez ręki ;)
Sygnatura niezgodna z regulaminem usunięta przez moderatora

#5 OFFLINE   XQS

• 527 postów
  • Telefon:G2 D802 32GB

• Firmware:Optimus 1.4.1

• Kernel:bruce

Napisano 12 luty 2013 - 08:08

Jak chcesz zmienić wygląd bez roota to zainstaluj jakiś luncher. Są motywy ale jak kolega wspominał wymagany root. Nowy luncher ustaw jako domyślny przy włączeniu telefonu to zaoszczędzisz na baterii bo włączy się tylko jeden.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Użytkownik XQS edytował ten post 12 luty 2013 - 08:14

#6 OFFLINE   Mice92

Autor tematu
  • 50 postów

Napisano 12 luty 2013 - 11:02

Poczytałem trochę i zrootowałem :) W sumie lepiej, ale i tak z tym przenoszeniem musze poczytać bo to czarna magia? :) Czyli teraz sciągam motyw i go wrzucam po prostu ?

www.facebook.com/MiceOfficial
www.RadioParty.pl -> Channel House.

#7 OFFLINE   suszpl

• 1768 postów
  • Telefon:LG G2 | 4.4.2 | ROOT

• Firmware:v6.6.6 \m/

Napisano 12 luty 2013 - 14:25

jezeli chodzi o te wbudowane motywy w naszą l9 to tylko sciagasz i wrzucasz do system/app z uprawnieniami, ja sobie zrobilem kopie oryginalnego pliku, zawsze tak robie, i tobie tez radze, przy innych rzeczach sie przydala, i generalnie mozna samemu modyfikowac te pliki z motywami przez zwyklego eksploratora z windzie (przez 7-zip wypakowywalem i dodawalem zmodyfikowane pliki), ja tak podmienilem sporo ikonek, glowną tapete i wyglad belki powiadomien ;) ale juz troszke sie bawie z tym smartphonem i wiem co nie co w temacie, wiec radzil bym, jak ktos w innym poscie, najpierw bardziej zaznajomić sie w temacie a potem dopiero modyfikować bardziej l9 :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: emotki, lgl9, motywy, p760