• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
nieubezpieczony

Pomimo całonocnego ładowania baterii, tablet się nie naładował

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam.

Nexus zakupiony w styczniu. Od tygodnia mam problem z naładowaniem baterii. Początkowo myślałem, że winą są programy działające w tle, ale po wyłączeniu wszystkiego + wyczyszczenie wszystkich zadań potrafił przez noc naładować się do 40-50%. W tej chwili po całej nocy ładowania jest całkiem padnięty.

Generalnie od początku był pewien problem. Podpięty do ładowania pobierał energię z baterii, a nie z gniazdka, myślę że wiecie o czym mowa.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Podejrzewam, że to nie wina ładowarki, gdyż podpięty do komputera zachowywał się identycznie.

Jeszcze na koniec pytanie. W tej chwili nie mogę go już uruchomić, a są na nim zapisane dane mojej karty kredytowej w Google Play. Jak do tego podejść, gdyż prawdopodobnie zostanie wymieniony na nowy?

Edytowane przez Dragonfail
Korekta tutułu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Czy próbowałeś ładować wyłączony tablet? Czy używasz oryginalnego kabla i ładowarki?

Jeszcze na koniec pytanie. W tej chwili nie mogę go już uruchomić, a są na nim zapisane dane mojej karty kredytowej w Google Play. Jak do tego podejść, gdyż prawdopodobnie zostanie wymieniony na nowy?

W takim wypadku proponuję zmienić hasło do konta google (lub wprowadzić uwierzytelnianie dwuetapowe).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

W nowym Google Play trzeba podać hasło przy KAŻDYM zakupie, więc nie musisz się przejmować. A danych karty wyciągnąć się nie da. Wystarczy zrobić próbę i zalogować się na A smart, virtual wallet for in-store and online shopping – Google Wallet - kartę można usunąć, dodać, ale nie można wyciągnąć jej numeru, czy CVC. Także nie masz się czym przejmować. :)

Poza tym - przecież będziesz miał papier, że telefon tego, a tego dnia został oddany do serwisu. Serwisant nie jest debilem i o tym wie - nie będzie więc robił żadnych jaj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Używam oryginalnego kabla i ładowarki, ale kabel jest, hmm delikatnie mówiąc miernej jakości. Żona podłączyła kablem od mojego HTC i ładuje się w miarę. Wolno, ale ładuje.

Tylko co teraz? Mogą mi wymienić na nowy model. Czy warto dla samego kabla? Problem też, czy takie pół-ładowanie do tej pory nie uszkodziło baterii.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Podepne sie tutaj zeby nie zakladac nowego watka.

Mam problem z bateria - dziala niby tak jak dawniej, czas pracy bez zmian ale... poziom naladowania jest caly czas 0% nawet po naladowaniu

Mial ktos z was cos podobnego? Czy to jest problem z bateria czy raczej soft?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Na oryginalnym kablu słabe ładowanie. Zastąpienie kabelkiem od telefonu Nokia ( krótki: 20 cm ) sprawę rozwiązuje. Ładuje na 3G i jasnym ekranie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jeśli ktoś ma problem z ladowaniem niech spróbuje zmienić ładowarkę i kabel, w wielu przypadkach pomaga.

Co do kolegi z poziomem baterii na 0%, zostaw tablet do ładowania przez noc, jeśli dalej będzie 0%, zrób powrót do ustawień fabrycznych, jak dalej nic to możesz wysłać na gwarancję, ale ja bym spróbował jeszcze raz ja nowo wgrać system. Będziesz musiał odblokować bootloader( w temacie jak zrobić root), a potem zainstalować na nowo system i zablokować bootloader (w temacie powrót do stocka).

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

sprawdź jaki opór/rezystancje ma kabel. Niekiedy można trafić na słaby np. uszkodzone żyły przez co opór się zwiększy

Tutaj masz artykuł co robi kabel przy ładowaniu:

Nie każdy kabel micro USB naładuje smartfona :: Blog PCLab.pl

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

mam podobny problem ,n7 zakupiony w uk i problem przy z ladowaniem na gniezdzie europejskim.Raz laduje a na drugi dzien nie ,na kompie jest ladowanie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Odkopię temat. Problem z ładowaniem baterii. Otóż zaczęło się od wgrania systemu Lollpop 5.0. Wcześniej wszystko gites. Teraz potrafi od 10% do 100% ładować tableta w 7 h !!!! Mało tego, po powrocie na Kitkata dalej to samo. Zaznaczam, że przed wgraniem andka 5.0 wszystko było ok. Szukałem na goglach pomocy i widzę, że nie jestem osamotniony, różne urządzenia, system Lollipop i ten sam problem. Dziwi mnie jednak to, że po powrocie na 4.4.4 problem pozostał. Czy Lollipop dokonał jakieś ingerencji gdzieś głębiej w urządzeniu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Sprawdź programem Galaxy Charging Current Lite jaki masz prąd ładowania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.