Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

"brak połączenia" sklep play na LG L9

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   ciolas2

• 35 postów
  • Telefon:n95 8gb

Napisano 25.02.2013 - 16:18

Witajcie, od 2 dni mam problem. Nie działa mi Sklep Play przez WIFI. Wchodząc w aplikację na włączonym i połączonym wifi, wyświetla się komunikat "Brak połączenia". Mam Roota, wersja oprogramowania 10A. Zmieniłem też w build.prop tel na SGS3. Czy to może mieć jakiś związek z tym? Bardzo proszę o pomoc, dziękuję z góry : )

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   noexde

• 1356 postów
  • Telefon:lge nexus four

• Sieć:Play

• Firmware:lollipop

Napisano 25.02.2013 - 21:44

Witajcie, od 2 dni mam problem. Nie działa mi Sklep Play przez WIFI. Wchodząc w aplikację na włączonym i połączonym wifi, wyświetla się komunikat "Brak połączenia". Mam Roota, wersja oprogramowania 10A. Zmieniłem też w build.prop tel na SGS3. Czy to może mieć jakiś związek z tym? Bardzo proszę o pomoc, dziękuję z góry : )

byc moze tak, po co bylo zmieniac ? zreszta z takim problemem sam mozesz sobie rozwiazac nazwe zmieniajac na orginalna i sprawdzic czy wszystko ok .

LG Optimus P760 via Tapatalk

lge nexus four

#3 OFFLINE   Mice92

• 50 postów
  • Telefon:LG P760

• Firmware:V20B

Napisano 25.02.2013 - 22:01

Ja bym proponował zakupić nowy wyświetlacz zmienić nazwe pliku na Sony Samsun Lg L92wk4209 napewno napewno ale to napewno zrootować i będzie działać. Ludzie po co to robicie ze swoimi telefonami ? Powinien być nowy dział pt. "Problemy po rootwaniu itd."

www.facebook.com/MiceOfficial
www.RadioParty.pl -> Channel House.

#4 OFFLINE   Pablito1988

• 88 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S3 - stock 4.3

• Tablet:Apple iPad Mini - stock iOS 7

• Firmware:Stock XXUGMK6

• Kernel:3.0.31-2168382

Napisano 26.02.2013 - 18:39

Ja bym proponował zakupić nowy wyświetlacz zmienić nazwe pliku na Sony Samsun Lg L92wk4209 napewno napewno ale to napewno zrootować i będzie działać. Ludzie po co to robicie ze swoimi telefonami ? Powinien być nowy dział pt. "Problemy po rootwaniu itd."

Potwierdzam... po co w ogóle grzebać w build.prop? Na androidzie 2.2 - 2.3.7 edycja tego pliku coś tam usprawniała, ale na androidzie 4.0 - 4.2 edycja tego pliku kompletnie nic nie zmienia. W nowych softach market segreguje aplikacje według ukrytego parametru, a nie jak to miało miejsce w Gingerbread na podstawie linijki z nazwą. A potem się dziwicie, że coś wam nie działa.
Pablito1988
2014

#5 OFFLINE   suszpl

• 1769 postów
  • Telefon:LG G2 | 4.4.2 | ROOT

• Firmware:v6.6.6 \m/

Napisano 26.02.2013 - 19:30

ja zmienialem dpi bo mi sie bardziej podobalo 200 dpi, jestem tylko teraz ciekaw jak zmienic czcionke na mniejsza ale tak globalnie, bo wlasnie zmiana w build.prop powodowala to ze na google play moj telefon byl widziany jako niekompatybilny z wieloma aplikacjami/grami, dlatego wrocilem do standardowego 240

#6 OFFLINE   Mice92

• 50 postów

Napisano 26.02.2013 - 19:38

A tak na serio to wróć do standardowych ustawień, kolega wyżej już o tym wspomniał w "Sklepie Play" twój telefon jest przypisywany do danych aplikacji według Twoich parametrów, jasne jest do, że jak zmienisz coś to przestanie czytać prawidłowo Twój telefon, więc nie ma co się w to bawić, a jeśli już chcemy się w to bawić proponuje jak ja, zapytać, przeczytać, poszukać to nie boli naprawdę...
Potem właśnie przez takich ludzi aplikacje w "google play" nie mogę wybrać na podstawie opinii innych tylko sam ją muszę testować, namieszacie potem wypisujecie brednie, że dana aplikacja to lub tamto, a na normalnym telefonie bez roomu itd. działa jak w niebie.
Zawsze znajdą się ludzie którzy będą to modyfikować itd. ale poczekajcie, posprawdzajcie, douczcie się, a to Wam nie zaszkodzi.

@Edit: Po to mamy nowe wersje androida, które usprawniają system i telefon, więc nie ma co czerpać tematów z Androida 2.0 skoro mamy wersje 4.0.4.

#7 OFFLINE   ciolas2

Autor tematu
  • 35 postów
  • Telefon:n95 8gb

Napisano 27.02.2013 - 18:54

A tak na serio to wróć do standardowych ustawień, kolega wyżej już o tym wspomniał w "Sklepie Play" twój telefon jest przypisywany do danych aplikacji według Twoich parametrów, jasne jest do, że jak zmienisz coś to przestanie czytać prawidłowo Twój telefon, więc nie ma co się w to bawić, a jeśli już chcemy się w to bawić proponuje jak ja, zapytać, przeczytać, poszukać to nie boli naprawdę...
Potem właśnie przez takich ludzi aplikacje w "google play" nie mogę wybrać na podstawie opinii innych tylko sam ją muszę testować, namieszacie potem wypisujecie brednie, że dana aplikacja to lub tamto, a na normalnym telefonie bez roomu itd. działa jak w niebie.
Zawsze znajdą się ludzie którzy będą to modyfikować itd. ale poczekajcie, posprawdzajcie, douczcie się, a to Wam nie zaszkodzi.

@Edit: Po to mamy nowe wersje androida, które usprawniają system i telefon, więc nie ma co czerpać tematów z Androida 2.0 skoro mamy wersje 4.0.4.

dzięki wielkie za odpowiedzi, spróbuję wrócić do podstawowego build.prop.
a może ktoś podać build.prop "czysty" do naszego telefonu?

#8 OFFLINE   Mice92

• 50 postów

Napisano 27.02.2013 - 20:37

dzięki wielkie za odpowiedzi, spróbuję wrócić do podstawowego build.prop.
a może ktoś podać build.prop "czysty" do naszego telefonu?

Jak mi powiesz gdzie to znaleźć bez roota to Ci mogę podesłać

#9 OFFLINE   suszpl

• 1769 postów
  • Telefon:LG G2 | 4.4.2 | ROOT

• Firmware:v6.6.6 \m/

Napisano 27.02.2013 - 21:48

bez roota nie znajdziesz, masz tutaj z mojego wyciągniete [ATTACH]39934[/ATTACH]

#10 OFFLINE   dawidggg

• 606 postów
  • Telefon:Sony Xperia SP

• Firmware:[4.3]PureXPERIence SIRIUS

• Kernel:Stock 201

Napisano 25.03.2013 - 00:53

posiada ktoś jakiś dobry sprawdzony ztuningowany build.zip