Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Kate123

Prestigio Multipad Prime Duo 5770D

Rozwiązany

Kate123   
Otrzymana reputacja: 0
Kate123

Witam,

jedną z opcji, które rozważam, jest właśnie Prestigio Multipad Prime Duo 5770D. Chciałam zapytać, czy ktoś ma z nim jakieś doświadczenia. Na "oko" tablet wydaje się być porządnie wykonany, ale martwi mnie , ze tyle rencenzji różnych tabletów Prestigio podkreśla słabą baterię. Plus - w wielu sklepach podkreśla się jedynie półroczną gwarancję na baterię (lekko niepokojące) Ja nie gram w gry i raczej będę go używała do przeglądania internetu. Może ktoś może mi pomóc w wyborze?

pozdrawiam

Kate

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bioly   
Otrzymana reputacja: 6
bioly

Posiadam ten tablet i z wad to:

- Bateria z podświetleniem na min. starcza na 2,5 godz. (dużo grania i trochę internetu) może po kilku ładowaniach się to poprawi

- Wydaje mi się że system jest słabo dostosowany. Czasem laguje nawet podczas przewijania pulpitów z aplikacjami i w grach i często występuje drain baterii

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kate123   
Kate123

No czyli jednak nie... Bateria to raczej ważna sprawa. Zdaje się, że pozostaje mi Samsung Tab 2 7.0

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lordmanu   
lordmanu

Rowniez posiadam ten tablet, i z bateria to potwierdzam, ten tablet ma ją slabą. Natomiast zawieszanie sie, lagowanie itp. .. nie zdarzylo mi sie to jeszcze ani razu a tablet mocno obciążyłem grami. Film hd 720p,3 gigabajty odtworzyl z idealną plynnością. Co do gier to wiekszosc dziala plynnie, niektore klatkuja ale to rzadkie zjawisko, wina raczej po stronie gry nie tabletu.Aha, no i internet dziala szybko a systemowa przegladarka bez problemu obsluguje flash player'a. Zdecydowanie polecam tablet ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bioly   
Otrzymana reputacja: 6
bioly

@up A jak działa u Ciebie akcelerometr w grach, bo u mnie coś nie bardzo tak jakby z opóźnieniem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lordmanu   
lordmanu
@up A jak działa u Ciebie akcelerometr w grach, bo u mnie coś nie bardzo tak jakby z opóźnieniem

U mnie działa ok, ale np. w nfs most wanted jest slabo czuły.. ale w pozostałych grach np asphalt 7 działa dobrze, szybko i wystarczy lekko pochylić taba ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.