• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
Crejzus

Oczekiwanie na określenie lokalizacji 4.1.2

Pytanie

Witam

Po aktualizacji softu do 4.1.2. Mapy Google działają bez zarzutu - lokalizacja jest odnajdywana bardzo szybko - niestety Nawigacja nie działa wyświetla w nieskończoność komunikat (Oczekiwania na określenie lokalizacji)

Oczywiście wszytkie 3 opcje wspomagania włączone.

Odinstalowałem aktualizację mapy ale problem pozostał więc zainstalowałem najnowszą aktualizację.

Na poprzednim sofice 4.0.4 Wszystko było ok

Ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Spróbuj zrobić wipe z recovery albo wyczyść dane aplikacji

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@Crejzus wipe pomógł? mi w ogóle nie chce odnaleźć lokalizacji wifi włączone wszystkie 3 opcje w lokalizacji tez i dostęp google do lokalizacji tez i ciągle wychodzi komunikat ze lokalizacja tymczasowo niedostępna :/ wipe robiony przed i po aktualizacji przez odin

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Qrcze mam JB od 2 tygodni a dopiero teraz zauwazylem ze tez lokalizacji w google nie wyszukuje - ale na pogodzie jest - robie backup i zrobie wipa i sprawdze czy dziala

---------- Post dołączono o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

No udalo sie po wipe lapal lokalizacje ale przy wyznaczaniu trasu znow mial problem. restart i w koncu mowi mi gdzie mam jechac :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Też mam problem z lokalizacją po aktualizacji do 4.1.2, ale trochę inny. Nawigacja i mapy google działają w porządku, ale pokazuje mi błędną lokalizację zarówno w Zooper Widget (Stargard Szczeciński) oraz na ekranie blokady który jest obsługiwany przez accuweather.com (Pawłowice). O ile zrozumiem pierwszą pozycję, bo w Stargardzie byłem kilka dni temu, o tyle wielkie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem na mapie gdzie są Pawłowice. Dotychczas wszystko śmigało w porządku... Co może być przyczyną?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mi po aktualizacji pokazywał pozycję na mapach google (z niebieskim kółkiem więc myślę, że robił to w oparciu o nadajniki). Yanosik i Automapa nie chciały działać. Zrobiłem zrestartowałem telefon (uruchom ponownie) i od tygodnia nie miałem tego problemu. Na razie obeszło się bez Wipa. Jeśli coś się zmieni to dam znać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam,

Mam pewien problem z pogodą w swoim SGS2.

Nie jest w stanie ustalić bieżącej lokalizacji, a najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że we wcześniejszym S2, którego zmieniłem na obecnego tydzień temu miałem ten sam problem. Zaczynam więc podejrzewać, że wina leży po stronie konta gmail lub karty SIM.

Dodam, że ręcznie wyszuka dane miasto i zaktualizuje pogodę, a karta SIM jeśli chodzi o internet itp działa poprawnie.

Nawigacja, np Automapa też sobie radzi bez problemu.

PS. Znajomy z pracy też ma SGS2 i testowaliśmy obydwa i u niego problemu nie ma, a ustawienia mamy identyczne.

Jeśli ktoś z Was ma jakieś podejrzenia chętnie skorzystam.

Pozdrawiam serdecznie,

apik

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Łączę z tematem o podobnym charakterze.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

U mnie to samo, dopiero muszę zrestartować telefon. To samo dzieje się z internetem. Za Chiny nie wczyta się strona, dopiero muszę też zrestartować telefon... Zaczyna to być wkurzające. Zadne wipy sripy nie pomagają.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Tematy o aktualizacj pogody:

Pogoda na animowanej tapecie (wiatrakach) nie aktualizuje się, co zrobić ?

Domowe WiFi- blokada akualizacji pogody na konkretnym routerze

Widżety na ekranie głównym nie aktualizują się... (Pogoda, zegar itd.)

Pokombinujcie z ustawieniami lokalizacji na "sztywno" - dla pogody w danym mieście, nie po wifi i nadajnikach BTS, powinno zaskoczyć.

Na początek oczywiście, czyszczenie danych aplikacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Po aktualizacji do 4.1.2 zaczęły się problemy z określaniem lokalizacji w programie google+ i w widgecie pogody, który ją określa na postawie mojej lokalizacji. Nie ma znaczenia czy dane aktualizuje po wifi czy za pomocą sieci komórkowej. Na jakiś czas pomaga restart telefonu, nic nie daje czyszczenie danych aplikacji. Nie pomógł też wipe telefonu. Co najlepsze nie ma problemu z lokalizacją w google maps i aplikacją "lokalnie". Nawigacja też działa ok.

Opcje lokalizacji mam włączone tylko te absolutnie niezbędne bo telefon po aktualizacji do Jelly Beana stał się bateriożerny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.