Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie dokupić ekran dotykowy ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#31 OFFLINE   darek303

• 7 postów
  • Telefon:Pentagram MOnster

• Tablet:--------------

Napisano 15 październik 2013 - 16:20

Witam. Po rozmowach na facebook.pl PENTAGRAM interweniował w serwisie EURORma - koszt wymiany 325 zł taniej nie będzie. Decyzja należy do nas czy wymieniać.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#32 OFFLINE   grundig14

• 2 postów
  • Telefon:725985890

Napisano 16 październik 2013 - 09:15

Dokładnie tak jak napisał Darek303 wczoraj dostałem maila od pani z serwisu EuroRMA i potwierdzam 300 zł plus 25 zł koszty logistyki. Mam tylko jedno pytanie? w jaki sposób teraz to zrobić? Czy sam muszę wysłać paczkę do nich? czy oni przysyłają kuriera po odbiór? jak to wygląda? i do kogo wysłać czy do pentagramy? czy bezpośrednio do EURORMA? proszę o pomoc:)

#33 OFFLINE   darek303

• 7 postów
  • Telefon:Pentagram MOnster

• Tablet:--------------

Napisano 16 październik 2013 - 12:38

Witam. Paczkę wysyła się samemu w/g instrukcji na stronie PENTAGRAM - Kontakt wchodzisz w http://eurorma.pl/rm...i=PL05090PENTAG - zgłoszenia reklamacyjne zakładasz konto, otrzymujesz wypełniasz NOWA REKLAMACJA otrzymujesz nr nadania i z tym wysyłasz telefon.

W przypadku reklamacji urządzenia oni wysyłają kuriera.

#34 OFFLINE   adp44

• 1 postów

Napisano 16 październik 2013 - 18:20

Ja na gwarancyjną naprawę czekam 1,5 miesiąca. Czekaja i 5 miesięcy. Ten serwis to jakaś ściema i szwindel. Czytaj "Pentagram serwis". Ludzie idą do sądu.

#35 OFFLINE   kammaj

• 1 postów
  • Telefon:pentagram monster

Napisano 02 listopad 2013 - 17:04

Witam!
Niestety i moj ekran w monsterze poległ. Stąd pytanie,... Udało się komuś wymienić wyświetlacz? Zamawiał ktoś pasujący ekran? Czy jesteśmy niestety skazani na przepłacanie w serwisie?

#36 OFFLINE   spacewalker

• 16 postów
  • Telefon:Monster

Napisano 16 listopad 2013 - 01:27

No i padło na mnie. Monster jak kanapka z masłem, spadł masłem / LCD do podłogi. Ehh...

No ale cóż......zamówiłem juz LCD x 2, jak bedzie to co trzeba to się jedno odsprzeda, bo widzę ze to upada częściej niz kanapka ;)

#37 OFFLINE   hackown92

• 13 postów
  • Telefon:PENTAGRAM MONSTER P340-1

Napisano 17 listopad 2013 - 23:21

Witam... I ja też nacieszyłem się telefonem... Mój samochód zaczął zjeżdżać i podbiegając do niego telefon wypadł z kieszeni mojej kurtki wprost ekranem na kostkę brukową............ Jednym słowem Chuck bombki strzelił , Świat nie będzie ;/

Jest tu jakaś osoba która wie ile trzeba zapłacić za wymianę LCD w serwisie PENTAGRAM ?
Ostatecznie ile kosztuje taki wyświetlacz ;/

#38 OFFLINE   arku

• 2 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 23:31

No i padło na mnie. Monster jak kanapka z masłem, spadł masłem / LCD do podłogi. Ehh...

No ale cóż......zamówiłem juz LCD x 2, jak bedzie to co trzeba to się jedno odsprzeda, bo widzę ze to upada częściej niz kanapka ;)

Witam,
gdzie zamawiałeś wyświetlacz do monstera? rozumiem że wymieniasz samodzielnie?

pzdr

#39 OFFLINE   hackown92

• 13 postów
  • Telefon:PENTAGRAM MONSTER P340-1

Napisano 17 listopad 2013 - 23:47

Znalazłem LCD -> For DNS S4502 Genuine INNOS D9C/D9 original IPS LCD display touch screen-in Accessory Bundles from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Wydaje mi się że jest w pełni kompatybilny z naszym telefonem..

#40 OFFLINE   yusuf

• 55 postów
  • Telefon:Jiayu G4s | Monster

• Tablet:Ainol Elf II

Napisano 18 listopad 2013 - 12:35

Koszt wymiany w serwisie to 300 + 25 przesyłka, więc myślę, że niekoniecznie kalkuluje się zakup na aliexpress, tym bardziej, że można trafić na przemiłego celnika i będzie + cło + VAT