Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

nowak080

Tracer OVO 2.0 Nie uruchamia się

Rozwiązany

nowak080   
Otrzymana reputacja: 0
nowak080

Witam, dzisiaj przyszedł do mnie tracer ovo 2.0 i byłem mega radosny ;) Szkoda że moja radość zakończyła się tego samego dnia. Otóż jakieś 1:30 godziny próbowałem wgrać JB 4.1.1 do tabletu. Po kilu nie udanych próbach włączenia się Flash modu postanowiłem naładować tablet i spróbować ponownie. Włączyłem sprzęt, podłączyłem do ładowania i postanowiłem zagrać sobie rundkę w LoLa. Niestety, po wyłączeniu tabletu nie uruchomił się ponownie, nie pokazuje się też ekran ładowania. Podczas gdy próbuje go uruchomić albo podłączam go ponownie do ładowania pojawiają się takie ciemniejsze pasy na ekranie, tak jakby próbował ale nic z tego nie wychodziło. Gość od którego kupiłem sprzęt mówił, że raz też mu się tak przytafiło, ale po dłuższym trzymaniu klawisza ON/OFF wreszcie mu załapało. Postanowiłem ładować dalej tablet i od czasu do czasu próbuję go włączyć. Niestety nic to nie daje. Co zrobić?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
manolo444   
manolo444

Ok z tej strony Android 4.0.4 dla OVO 2.0 | Tracer OVO ściągnij soft i instrukcje i postępuj wg niej .:rolleyes:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nowak080   
nowak080

można zamknąć, kupiłem inny, sprawniejszy egzemplarz :-) co by było w przyszłości jak już z. początku usterki się zdarzały

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gifter   
gifter

Potrzebuje ROM do tego tableta, może się ktoś podzielić?

Niestety zrobiłem kasowanie IDB i teraz tablet nie działa tzn nie chce się zaktualizować :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.