• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
kurp1964

Rejestrator jazdy

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Czy istnieje jakiś rejestrator jazdy na Androida który na filmiku zrzuconym na kompa pokazuje szybkość?

Mam bezpłatne wersje DailyRoads, AutoBoy i CarPro, pokazują szybkość jak oglądam filmik na komórce, ale po zrzuceniu na kompa i odtworzeniu już nie ma szybkości.

Na YT widziałem rosyjskie filmiki z DailyRoads z prędkością i innymi danymi -

W DR już próbowałem różnych ustawień i nic.

Notatka od Moderatora: vBB
wykrzyk.png Przeniosłem do właściwego działu
Edytowane przez vBB
Zły dział

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te programy zapisują pewnie prędkość w pliku tekstowym jako napisy. Przerzucając sam plik video nie będzie prędkości, musisz za pewne przenieść komplet.

Galaxy Nexus&Tapatalk 2&SwiftKey

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W folderze gdzie zapisuje video DR nie ma dodatkowo pliku tekstowego. Może dostępne jest to w pełnej wersji, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W DR już próbowałem różnych ustawień i nic.

USTAWIENIA => NAKŁADKA

zaznaczasz Stwórz plik z napisami i masz plik SRT do filmu i wygląda tak jak na YT.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.