Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Jak zgrac zdjecia z telefonu na koputer

888

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szati7777

• 4 postów
  • Telefon:Sony Xperia tipo

Napisano 12 marzec 2013 - 15:56

Witajcie mam problem ze zgraniem zdjęc z telefonu na komputer.... Zainstalowałam PC companion ale na pamieci masowej działa tylko zewnętrzna karta pamięci wbudowana nie (idze zgrac pliki z komputera na telefon) natomiast z tel na komputer nie idzie.... jesli przełącze na tryb przesyłania multimediow automatycznie nie ma łącznosci telefonu z komputerem przez kabel USB....
zgrałam Android commander 0.7.9.11 na kompa zeby moze to cos pomogło i nie wiem co dalej, jak go zsynchronizowac z telefonem by za jego pomoca wrzucac zdjecia z tel na komputer? Dodam ze to moj pierwszy smartfon i zupełnie nie znam się na tym prosze doradzcie i dajcie jakies wskazówki co mam zrobic :zdziwko:

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   krompac

• 29 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 18:02

Po co PCC? Nie można wejść normalnie na TIPO wykrywane jako przenośne urządzenie multimedialne i z folderu DCIM zgrać zdjęcia?

Jeśli komp nie widzi w ten sposób telefonu to spróbuj wyłączyć debugowanie usb w opcjach programistycznych.

#3 OFFLINE   szati7777

Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 20:02

Nie mozna... Początkowo zaninstalowałam PC compation do zgrywania plików ale, ze one ida tylko w jedną strone tj. z komputera na telefon to zainstalowałam android comander 0.7.9.11 teraz wyłączyłam debugowanie usb ale automatycznie nie mam połaczenia miedzy tel a komputerem w android commander chciałam za jego pomocą przesyłac zdjęcia z tel na komputer tylko nie wiem jak o_O...

#4 OFFLINE   Narwa

• 350 postów
  • Telefon:LG L90

• Firmware:4.4.2

• Kernel:3.4

Napisano 12 marzec 2013 - 20:59

Ale po co programy typu commandery itp jak przez "Mój komputer -> Sony Xperia Tipo -> pamięć wewnętrzna (lub karta pamięci) -> DCIM" możesz po prostu kopiować jak między dyskami (a raczej częściej partycjami) czy chociażby z pendrive.

Ludzie sobie lubią komplikować życie, czy co ?

#5 OFFLINE   szati7777

Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 09:04

Odłączyłam te programy i podłaczyłam normalnie zgodnie z Twoimi wskazówkami tylko, że w "moj komputer" pokazuje mi sie pamięc karty bez pamięci wewnetrznej... jak zrobic zeby również pokazywała się pamięc wewnętrzna zebym mogła zgrac zdjęcia z telefonu na komputer? Próbowałam z wyłaczonym i włączonym debugowaniem USB i nic.... Jeśli natomiast telefon jest bez karty to tez się nie pokazuje pamięc wewnetrzna ... Czy aby cokolwiek zgrać z telefonu na komputer musi być również podłączona karta pamięci? By może cos jest z tą kartą? Nie mam pomysłow ;/

#6 OFFLINE   bartek6622

• 278 postów
  • Telefon:Nokia Lumia 920

• Firmware:Windows Phone 8.1

Napisano 13 marzec 2013 - 10:04

Wejdź w ustawienia Xperia i tam zmień tryb łączności USB.
Dołączona grafika

#7 OFFLINE   krompac

• 29 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 11:34

Być może masz coś nie tak ze sterownikami na komputerze.

U mnie jeden ze sterowników nie chciał się zainstalować dopóki telefon był podpięty do gniazda usb 3.0 po zmianie na 2.0 wreszcie się normalnie zainstalowały.

#8 OFFLINE   szati7777

Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 13:40

Zmianiłam tryb łacznosci USB ale to nic nie dalo ehhh ... a z tymi sterownikami to jak? mam na komputrze windowsa xp.... cos sciagnąc jesli tak to skad?