Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

chaosmedia

Shoutbox programistów - dyskusje o programowaniu, Androidzie i Google Play

Rozwiązany

senega   
Otrzymana reputacja: 25
senega

Amazon, LG, Samsung, Nokia X (sklep Microsoftu lub opery). Możliwe że jest jeszcze coś chińskiego

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KuaQ   
Otrzymana reputacja: 34
KuaQ

Cześć mam takie moze dosc banalne pytanie. Chciałem założyć konto developera google aby umieścić swoje aplikacje w sklepie jednak przy próbie zapłaty 25$ moja karta zostaje odrzucona - z banku(karta masterard, PKO) dostałem informacje, że zabezpieczenia wymagają aby przy każdym zakupie przy pomocy karty wymagny jest kod cvv2 - google o to prosi tylko przy dodawaniu karty.

Kartę dodalem do Konta google już jakiś Czas temu, zakupilem aplikacje wszystko wydawało sie być ok aż do dzis.. Znacie jakiś sposób aby zapłacić te 25$ bez tworzenia nowego konta z nową karta w innym banku?

Wysłane z mojego D10CF przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TheFlashes   
Otrzymana reputacja: 1
TheFlashes

Cześć, niedawno zauważyłem że ktoś dał mojej aplikacji jedną gwiazdkę i napisał że ma wirusa co oczywiście jest nieprawdą (można to wywnioskować nawet po uprawnieniach aplikacji) jest to dla mnie dość znaczący problem zważywszy że moja gra nie ma za dużo komentarzy. Jest jakiś sposób aby pozbyć się nieprawdziwych opinii? Kliknąłem niby że spam, jak doradza sam Google ale nie wiem czy to zadziała.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
senega   
Otrzymana reputacja: 25
senega

Odpowiadaj pod takimi komentarzami, proś o doprecyzowanie problemu. Jeśli Ty odpowiesz, to kolejny użytkownik czytając zarzut i widząc Twoją odpowiedź może się tak bardzo nie wystraszy :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Meeki   
Otrzymana reputacja: 2
Meeki
Witajcie. Pewnie każdy z was dostał wiadomośc w Konsoli Programisty o wypełnienie ankiety. 
Co wybraliście, albo co powinienem wybrać przy działalności jednoosobowej ?
Wybierz typ swojej firmy: *
Firmy z rynku regulowanego (firmy publiczne notowane na giełdzie papierów wartościowych)
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zarejestrowane organizacje charytatywne
Kluby i stowarzyszenia
Niezarejestrowane organizacje charytatywne, władze kościelne i miejsca kultu religijnego
Zarejestrowane miejsca kultu religijnego/kościoły
Firma bez osobowości prawnej (osoba fizyczna)
Zarejestrowane spółki cywilne (należy pamiętać, że wymagane jest dostarczenie kopii umowy spółki)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Borys Stach   
Otrzymana reputacja: 3
Borys Stach

Hej, chciał bym napisać aplikację treningową, w temacie w którym jestem kompletnie zielony.

Zastanawiam się jak wygląda ze strony praw autorskich, wykonanie aplikacji na podstawie planu treningowego i wiedzy z książki, lub strony internetowej?

Miał ktoś z tym doświadczenie?  Albo jeśli coś takiego by nie przeszło, to ile mógł by zażyczyć sobie "ekspert" za konsultację?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ChiliSinCarne   
Otrzymana reputacja: 0
ChiliSinCarne

To chyba dosyć płynna kwestia - myślę, że nie powinieneś wykorzystywać gotowych kawałków kodu, ale pewne metodologie są względnie uniwersalne - trzeba ich się gdzieś nauczyć. A nie wie ktoś, kiedy będzie następny webinar Codete? Ostatnio mieli z project delivery i był fajny, dali sporo konkretnych wskazówek.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.