• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
Wooze

Jak importować kontakty z dysku na telefon bez programu Kies?

Pytanie

Dzień dobry,

zrobiłem ostatnio format telefonu, przed formatowanie zrobiłem sobie kopię zapasową wszystkich kontaktów z telefonu za pomocą programu Kies. Niestety, po formacie nie mogę podłączyć telefonu do tego programu. Ogólnie od samego początku były problemy z połączeniem telefon <-> Kies. Czy jest możliwość zgrania tych kontaktów w inny sposób?

W.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

O ile wiem to jedyna opcja, chyba że znajdziesz jakiś nieoficjalny program który obsługuje format KIES-a. Bezpieczniej w takich sytuacjach jest albo zrobić backup do googla, albo na kartę pamięci zapisać z poziomu telefonu. Podaj jaki format ma ten plik z kontaktami, może mimo wszystko coś uda się wymyślić.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Może to spróbuj

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=121631

☆★☆Nexus ☆★☆

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

W ostateczności można spróbować otworzyć plik edytorem tekstu i to na jakiś xml przekonwertować bo to już więcej programów czy apek pod andka obsłuży, a może nawet to jest domyślny format jak na kartę pamięci eksportujesz?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Używam programu MyPhoneExplorer , strona producenta - FJ Software Development (zakładam, że masz komputer).;)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Niestety u mnie nie pomaga przeinstalowanie Kiesa, wrzuciłem plik na telefon, niestety żaden program go na nim nie czyta.

Program MyPhoneExplorer jest super, ale nie posiada funkcji importowania kontaktów :(

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.