• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
werewolf836

Bateria nie chce się ładować

13 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Rozładowała mi się bateria ,podłączyłem telefon do ładowarki i na ekranie wyswietlil sie komunikat "BATTERY DISCONNECTED" i w bateri mrugał wykrzyknik do te co kilkanascie sekund telefon wibrowal az w koncu sie wylaczyl,co podlaczylem do bateri caly czas to samo nawet nie moglem wlaczyc tela,caly czas sie tak dzieje.Wiem co ten komunikat oznacza ale teraz pytanie czy bateria padla czy cos co laczy baterie z telem :mad:

Edytowane przez werewolf836
Moderator

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli masz taką możliwość to przetestuj na innej bateri. Może próbuj docisnąć jakoś baterię.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam takiej mozliwosci,dociskac baterie w nowiutkim telefonie?:eek:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
vdsfvdvceverwver[/warnt]
2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.
W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewnie rozładowała się za bardzo i czasem tak się zdarzało.

Musisz dorwać jakąś ładowarkę z uciętą wtyczka i przez kilka sek dotykając na 1-2sek i zabierając podładować... potem powinno być ok

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jeszcze lepiej sie robi,chyba dam na gwarancje bo widze ze nie ma najmnieszego sensu sie samemu bawic.Można zamknąć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podłącz tel na ok 30 - 60 minut pod ładowarkę.

Może pomoze.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rozładowała mi się bateria ,podłączyłem telefon do ładowarki i na ekranie wyswietlil sie komunikat "BATTERY DISCONNECTED" i w bateri mrugał wykrzyknik do te co kilkanascie sekund telefon wibrowal az w koncu sie wylaczyl,co podlaczylem do bateri caly czas to samo nawet nie moglem wlaczyc tela,caly czas sie tak dzieje.Wiem co ten komunikat oznacza ale teraz pytanie czy bateria padla czy cos co laczy baterie z telem :mad:

Witam, miałem identyczną sytuację z moją spicą.

U mnie pomogło wyjęcie baterii, karty pamięci i sim, odczekanie kilka minut zanim wsadziłem z powrotem baterię, wyjąłem także karteczkę, którą miałem dociśniętą baterię (wsadziłem ją po ty by obudowa nie strzelała, doprowadzało mnie to do szału), no i ostatecznie na kolejne ładowanie podłączyłem pod inny kontakt.

Pomogło, telefon zaczął ładować się normalnie.

Pozdro

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie jest to samo na i5700. Co ciekawe, dzieje się to tylko wtedy, gdy używam nieoryginalnej baterii (z ogyginalną zawsze działa) i gdy telefon jest wyłączony podczas ładowania. Nawet jak się ładuje i w tym czasie wyłączę telefon, to zaczyna wyświetlać "battery disconnected".

Kiedy bateria całkowicie się wyczerpała, pomogło krótkie naładowanie przez zwykłe przyłożenie drucików z jakiejś starej ładowarki. Jak tylko udało się włączyć telefon, dalej mogłem normalnie naładować.

Co to może być? Niesprawny firmware? Czy to taki sposób zachęcania przez producenta do zakupu tylko oryginalnych baterii? :)

Blink, dalej Ci się zdarzają takie problemy z baterią, czy to był jednorazowy przypadek?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja znalazłem sposób jak sobie z tym poradzić.

Wymagana:

ładowarka

Kabel USB

Kabel USB podłączamy do komputera i telefonu. Po paru sekundach wyjmujemy z telefonu. ( w komputerze można zostawić). Operacje powtarzamy około ~6 razy. Później podłączmy zwykłą ładowarkę i bateria ładuje się bez problemu.

Wystarczy uwazc aby nie rozładować baterii i wszytko jest ok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.