Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Jak zresetować A2109?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sir-greg

• 21 postów
  • Telefon:HTC1S

Napisano 17 marzec 2013 - 13:12

Witam,

Tablet zawiesił się potem wyłączył się ekran i ...koniec, gdzie znajde fizyczny przycisk do resetu?

Użytkownik sir-greg edytował ten post 17 marzec 2013 - 13:20

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   xxdawidxx

• 415 postów
  • Telefon:LG G3

• Tablet:Miałem ale nie używałem

• Firmware:CloudyG3 2.1 | 5.0 Lollipop

Napisano 17 marzec 2013 - 13:54

Chyba jedyną opcją jest przytrzymanie przez dłuższą chwilę przycisku blokady (włączania/wyłączania), kiedy zdjąłem tylną zaślepkę (przy aparacie, karcie pamięci) nie ma tam nic co by się rzucało w oczy. Kawałek obok kamerki jest bardzo mała dziurka ale nie jestem pewien od czego to... spróbuj przytrzymać ten przycisk blokady i powinno zaskoczyć ;)

Dołączona grafika

Spoiler

#3 ONLINE   adi191pls

• 6250 postów
  • Telefon:LG L90 Black

• Tablet:Lenovo IdeaTab A2109

• Firmware:LG 4.4/Lenovo 4.1.1

• Kernel:A pies to wie

Napisano 17 marzec 2013 - 17:09

Po bokach tabletu są dwie małe dziurki - wg instrukcji są to mikrofony (aż dwa? ;/), ale wg mnie któryś to resetownik na igłę (pewnie ten drugi po prawej). Mi osobiście w takim problemie wystarcza przyciśnięcie przez 10s lub dłużej, a potem znów przytrzymanie przycisku włączania. Tablet powinien się normalnie włączyć.
Dołączona grafika
Nie pomagam na PW, a w szczególności w sprawach urządzeń, z którymi nie mam styczności.

#4 OFFLINE   sir-greg

Autor tematu
  • 21 postów
  • Telefon:HTC1S

Napisano 17 marzec 2013 - 22:51

Udało się, pierwszy raz jak się zawiesił kombinowałem ale zresetował się w momencie kiedy wyciągnałem kartę sd, drugim razem przytrzymałem power na dłużej i pomogło, zwiechy powodował mi mx player przy ustawionym kodeku SW...
Z tymi mikrofonami też tak kominowałem na początku i nawet gdzieś jakaś recenzja podaje że jeden to reset, niestety błędnie. Dzięki!