Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Nie mogę znaleźć aplikacji w markecie- ThinkFree Office

aplikacji markecie office thinkfree

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   zibiksior

• 199 postów
  • Telefon:iPhone 4s

Napisano 07 listopad 2010 - 19:24

Witam, nie mogę znaleźć w markecie aplikacji ThinkFree office Mobile wyskakuje tylko wersja LITE a na stronie producenta: tutaj jest napisane, że płatna wersja też jest w markecie. Jeśli mogę prosić, sprawdźcie na swoich telefonach czy ta aplikacja jest bo jeśli nie to muszę się męczyć i pisać do nich jak mam ją w inny sposób kupić gdyż aplikacja jest naprawdę świetnaa:D

PS. Mam Galaxy S w którym ta aplikacja jest pre instalowana przez samsunga lecz nie ma jednej funkcji jaką jest połączenie z Google Docs. Może dlatego, że mam ją zainstalowaną przez nich nie mogę jej znaleźć? Na razie nie chce jej odinstalowywać, ale jak będzie u was w markecie to pokuszę się o wywalenie jej:P

Z góry dzięki za sprawdzenie, pozdrawiam.
Nokia 6610-> Nokia 6600-> Sony Ericsson K800i-> Nokia N82-> HTC Hero-> Samsung Galaxy S->iPhone 4S->HTC Sensation->Google Nexus 5

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   kacyfik

• 250 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Tablet:Nexus 7

• Kernel:franco

Napisano 07 listopad 2010 - 19:28

HTC Hero A2.2 znajduje bez problemu z qr:
ThinkFree Office Mobile - Android app on AppBrain

#3 OFFLINE   zibiksior

Autor tematu
  • 199 postów
  • Telefon:iPhone 4s

Napisano 07 listopad 2010 - 19:44

U mnie nie znajduje z QR na AppBrain czyli coś musi być nie tak:/ Problem dotyczy w takim razie tylko mojego telefonu, więc mogę napisać w konkretnym dziale dla Galaxy S to ktoś sprawdzi na takim samym telefonie. Spróbuje jeszcze odinstalować tą wersje od Samsunga może to coś da. Dzięki za odpowiedz kacyfik;)
Nokia 6610-> Nokia 6600-> Sony Ericsson K800i-> Nokia N82-> HTC Hero-> Samsung Galaxy S->iPhone 4S->HTC Sensation->Google Nexus 5

#4 OFFLINE   Kabor

• 20 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

• Tablet:Nexus 10

Napisano 10 listopad 2010 - 22:30

A nie ma może tej aplikacji do ściągnięcia w Samsung Apps.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aplikacji, markecie, office, thinkfree