Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Play na kartę - jaka taryfa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   chrup

• 109 postów
  • Telefon:Xperia L

• Tablet:Quadra 7

• Firmware:4.2.2 15.3.A.1.17

Napisano 22 marzec 2013 - 07:51

Bry wszystkim,

moim obecnym (i pierwszym) operatorem jest Orange, od sześciu lat w sumie i jakoś się nigdy nie zastanawiałem nad zmianą, aż do teraz. Wiem, że były inne tematy, ale tak w sumie to nic sensownego się tam nie dowiedziałem, bo każdy ma inne wymagania. Najbardziej myślałem nad tym 'Play Lubię To!', ale nie do końca jestem przekonany.

1. Internet - miło by było, gdyby był, obecnie nie mam bo drogo u mnie (Nowe Orange Go), ale jednak czasem brakuje, głównie wtedy facebook (z naciskiem na Messengera, większość czasu na facebooku to właśnie na czacie) i... Google Maps, często się przydaje mi.
2. SMS-y - do wszystkich sieci, teraz się ograniczam bo drogo, a te pakiety co są u mnie to są śmieszne (10zł za 14 dni do wszystkich sieci, ich jest 1000 chyba...). Z tego co wiem to za miesiąc jest nielimitowanie, że 10zł i miesiąc ile wlezie jak tak czytałem ;)
3. MMS-y - tego to nie ślę, baaardzo rzadko.
4. Dzwonienie - też nie za częsta czynność, nie czynię tego za często.

Doładowywałem zazwyczaj za 50zł co trzy miesiące w Orange i starczyło, jak patrzyłem to tam chyba za 50zł jest 1GB na 100 dni (i tyle samo na połączenia), to by było 30zł na pakiet w ciągu trzech miesięcy i 20zł na połączenia - tak trochę ciasno, są jakieś doładowania za 10zł, żeby doładować co 3 miesiące 10+50? I nie pogmatwa się wtedy nic z tym internetem? A może coś innego?

Dzięki za pomoc i odpowiedzi, pozdrawiam :)!

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Kuman_

• 12 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S2

• Tablet:Ainol Novo 7 Aurora II

Napisano 22 marzec 2013 - 10:40

Ja mam play na karte mam darmowe polaczenia do playa i darmowe smsy neta kupuje 10 zl za 1gb jesli w ostatni dzien przedluzysz neta niewykozystane mb ptzenosisz a next miesiac ja w tym miechu mam 1'348 bo zostalo mi z poprzedniego. Jesli skonczysz ten 1gb przed koncem 30 dni to i tak masz neta ale wolniejszy (osobiscie sam nigdy nie wycyckalem 1gb pomomo ze sciagalem pliki z marketu) . Druga sprawa zobacz ilu znajomych masz w playu to tez daje jakies oszczednosci. Osobiscie dzwonie tak srednio smsow nie pisze. Powiem tak wiekszosc kasy przez ten czas 100 dni wydaje na neta a z tych 20 zl to mi jeszcze zostaje. Swoja droga kupujac karte play zawsze mozesz zmienic taryfe za to nie pala na stosie.

#3 OFFLINE   chrup

Autor tematu
  • 109 postów

Napisano 22 marzec 2013 - 14:33

W Play mam kilku, ale jednak bez pakietu na SMS'y do wszystkich sieci się nie obędzie, nie chce się ograniczać, a żadna nie oferuje darmowych SMSów do wszystkich sieci, więc bez pakietów się nie obędzie ;) 1GB to sporo, nawet na WiFi nie robię tyle miesięcznie, mówię głównie facebook + mapy i to w sumie wszystko, rzadko coś innego (żadne markety/youtube, chyba że jakaś długa trasa albo coś, ale to bardzo rzadko) ;)

Ok, chyba wybiorę to z tym internetem (Lubię to! czy jakoś tak), najwyżej można zmienić, faktycznie, o tym zapomniałem ;)

Dzięęęęki :D!

#4 OFFLINE   drozdaxxx

• 4158 postów
  • Telefon:Redmi 1S & iPhone 3GS

• Tablet:Amoi Q50

Napisano 24 marzec 2013 - 00:27

Jak weźmiesz play na kartę, to doładowujesz raz na 100 dni 50zł i w tym masz nielimitowane rozmowy i smsy w play. Jak chcesz smsy, to miesięczny pakiet kosztuje 10zł miesięcznie, tyle samo kosztuje nielimitowany internet na miesiąc. Tu masz porównanie ofert: Oferta - Zestawienie ofert na kartę | Play.
"Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

#5 OFFLINE   kratek

• 69 postów
  • Telefon:Sony Xperia T

Napisano 25 marzec 2013 - 22:06

Sprawdz też redbulla. Mozesz wybrać dwie oferty. W starterze za 9 zl masz za 11 zl pakiet 66 min do wszystkich, za 11 nielimitowane rozmowy w play i za 10 zl nielimitowane smsy. Dodatkowo przy kazdym doładowaniu masz pakiet internetu ;)
Motorola Milestone - HTC Mozart - HTC Desire S - RMB One - Sony Xperia T

#6 OFFLINE   drozdaxxx

• 4158 postów
  • Telefon:Redmi 1S & iPhone 3GS

• Tablet:Amoi Q50

Napisano 26 marzec 2013 - 15:56

@up
Tylko w red bullu, trzeba doładowywać duże kwoty by móc dzwonić, bo okres połączeń wychodzących jest bardzo krótki.
"Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

#7 OFFLINE   chrup

Autor tematu
  • 109 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 12:34

Jak weźmiesz play na kartę, to doładowujesz raz na 100 dni 50zł i w tym masz nielimitowane rozmowy i smsy w play. Jak chcesz smsy, to miesięczny pakiet kosztuje 10zł miesięcznie, tyle samo kosztuje nielimitowany internet na miesiąc. Tu masz porównanie ofert: Oferta - Zestawienie ofert na kartę | Play.

Nie no widzę, ale w sumie dzwonić to nie dzwonię za wiele, pakiet na SMS i tak bym musiał kupić, a jak wybiorę Play Lubię To! (czy jak się to poprawnie nazywa), to chociaż z internetem będzie problem z głowy ;)

#8 Guest_grzela_*

Napisano 31 marzec 2013 - 11:40

ja polecam play online na kartę