Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

[FUNTAB 7.0] Sterownik: Android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dens666

• 11 postów
  • Telefon:ee24

Napisano 22.03.2013 - 18:25

http://hapvlz.p.ht/upload/error.png
Taki error mam po pierwszym podłączeniu tableta, czy ktoś wie jak to naprawić?
Kiedy chce np. podłączyć tableta w celu wykonania backupa Ubernizerem, aplikacja nie jest w stanie odnaleźć tableta.
Jak na tablecie ustawiam by wykrywało karte to wtedy pojawia mi się nowy dysk ale to tylko pamięć.
Wie ktoś jak to naprawić?
USB-Debug włączone.

I może mi ktoś powiedzieć czy CWM jest w 100% sprawny i zgodny z tabletem oraz rom który się znajduje na forum również działa cacy.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   schn4zzy

• 56 postów
  • Telefon:Samsung SII

• Tablet:Nexus 7 16 GB

Napisano 22.03.2013 - 19:51

A moze wystarczylo przejrzec watek z romem zeby wiedziec czy jest "cacy"? CWM nie przyda sie do niczego. Co do sterownikow musisz podac recznie sciezke, a same sterowniki masz w paczce z livesuis

#3 OFFLINE   dens666

Autor tematu
  • 11 postów
  • Telefon:ee24

Napisano 22.03.2013 - 20:04

CWM własnie jest mi bardzo potrzebny aby utworzyć kopie zapasową czystego orginalnego romu, iżeli instalacja nowego romu się nie uda będę mógł bez problemowo przywrócić stary rom - nie znam innej mozliwości zrobienia backupa, jakbyś mi podał inna byłoby świetnie!
Podać ręcznie ścieżkę?
PPM -> Komputer -> Zarządzaj -> Menadzer urządzeń -> Android -> Aktualizuj sterownik -> Przeglądaj mój komputer aby odnaleźć sterownik -> podałem lokalizacje .../livesuit/UsbDriver/ (folder) i mam że system nie mógł zainstalować sterownika. :-)

Edit://
Ruszyło hehe, wystarczyło dać żeby automatycznie wyszukał sterownik i jakoś dodało :-)
Ale wracając do CWM, tak jak pisałem chodzi mi o backup, co z tym fantem? W ogóle CWM bardzo by mi się przydało żeby opcja była do robienia kopii, gdyż będę majstrował przy plikach i chciałbym robić kopie na bierząco i przywracać. Wiem że potrafisz dużo ! :)

#4 OFFLINE   tomikula

• 184 postów
  • Telefon:LG G3 Dual & Overmax Expi

• Tablet:Samsung Galaxy Tab 2 7.0" P3110 i Samsung Galaxy Tab Pro 8.4" T320

Napisano 23.03.2013 - 01:56

Masz może dostępny backup oryginalnego czystego ROMu z Orange na CWM? Jak tak to zapodaj, proszę...