Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

BlueWizzard

Cyanogenmod 10 | Android 4.1.2

Rozwiązany

KLeo   
Otrzymana reputacja: 0
KLeo

No więc tak:) na recovery które było po instalacji CM nie mogłem przeprowadzić instalacji z karty (wywalało się że nie może jej podmontować, zmieniałem nazwę pliku na update.zip i też nic). Postawiłem nowe CWM i tutaj instalacja zaczęła się inicjalizować (update from external sdcard) ale wywala błąd:

assert failed: getprop("ro.product.device") == "mk808" || getprop("ro.build.product") == "mk808"

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michaldu   
michaldu

Super, zaraz się biorę za flash jak chwilę wolnego czasu znajdę.

W pierwszym poście masz dwa linki: "Paczka .zip dla recovery" i "Fix dla recovery", ale oba prowadzą do tego samego pliku (ten sam link)?

Link rapidshare wygasł, a z tego mirrora musiałem ściągać pięć razy zanim pobrało się bez przerywania, jakby ktoś potrzebował mirrora, to wrzuciłem tutaj do pobrania, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko:

Download flash img

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PWSys   
PWSys

[Offtopic] Proponuje hosting Goo.im free android file hosting szybki darmowy i stabilny. No i specjalnie dla dev'ów androida. Niestety nie bardzo mogę sam uploadować z uwagi na spore ograniczenie: mobilny internet i niewielki limit transferu. [/Offtopic]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueWizzard   
BlueWizzard

Nie mam nic przeciwko reuploadzie :D. Kleo jest to problem wewnętrzny recovery. Zainstaluj to recovery co dałem na forum i wyłącz autoryzowanie paczek zip.

---------- Post dołączono o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Tak wersja pod recovery jest jednocześnie fixem dla softy instalowanego przez batchtool

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PWSys   
PWSys
... wyłącz autoryzowanie paczek zip...

Jak to zrobić? Jeśli chodzi o toggle signature verification to na Disabled jak i na Enabled nie przeprowadza instalacji - mam ten sam błąd co KLeo

ewentualnie może trzeba wyedytować build.prop z Twojej paczki?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueWizzard   
BlueWizzard

Wejdzcie w paczkę, potem w system i wywalcie plik build.prop. Jak nie zadziała to od nowa skompiluje i wrzucę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PWSys   
PWSys

BlueWizzard, jesteś pewny tej metody - bo to trochę wygląda na poligon doświadczalny. Rom na którym bazujesz to na pewno z GoClevera R83 jest? MK808 to przecież TV Dongle bez obsługi digitizera, na bebechach z naszego ovo 2.0 a plik build.prop jest wymagany do działania androida.

PS

Metoda nie działa - usunięcie pliku build.prop nie daje pozytywnego rezultatu.

Podmiana wartości ro.product.device i ro.build.product na ovo 2.0 w build.prop także nie dają oczekiwanego rezultatu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueWizzard   
BlueWizzard

Tak jest to sprawdzona metoda bo na innym telefonoe tez developerem bylem i na 256mb ramu portowalem Jelly Beana i MIUI, w tamtym wypadku jechalem na farcie libow. W tym romie liby dostosowywalem pod device. MK808 to rodzaj rockchipa RK3066, bo dzieli sie na pare rodzajow. Instalowalem soft u mnie i u kumpla na Ovo 2.0 i dzialalo dobrze. Z GoClevera jest tylko kernel a zrodla sa z Nexusa. Jako sterowniki wybralem MK808.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PWSys   
PWSys

Rozumiem, niestety u mnie nie bangla. Masz na to jakieś rozwiązanie BlueWizzard? Czy zostaje tylko rekompilacja?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BlueWizzard   
BlueWizzard

Jutro z rana biore sie za rekompilacje z innym libem pod digitizer. Moze pojdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.