• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Marcin

internet - Neostrada czy Netia a może Tele2

12 postów w tym temacie

Witam

Zastanawiam się nad zmianą usługodawcy internetu i chcę wybrać jedną z powyższych opcji ale nigdy nie miałem z nimi do czynienia gdyż korzystam albo z mobilnego internetu albo z neta lokalnego operatora. Chcę kupić usługę internetu z prędkością 20Mb bo tylko taka mnie interesuje. Nie wiem z kim podpisać umowę. Za dawnych czasów zawsze było, że NEO jest do niczego, ma limity pobierania etc. Nie wiem jak jest teraz. Na neo mi zależy tylko pod jednym względem - ma zmienne IP, a jak pozostali? Proszę o pomoc w temacie i wypowiedzi co lepsze.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co się orientuje to teraz neo i netia mają podobne ceny.wcześniej (jakieś 2 tyg temu) była promocja w neti ale się skończyła:( u mnie tp nie wyraziło zgody na internet neti tak więc nie miałem wyboru:d

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

INEA :trollface:

1025306029.png

A pisząc na serio to paru znajomych ma Netię i nie narzekają. Przepustowość nie spada jakoś drastycznie w ciągu dnia (co czasem podobno zdarza się TP), cena jest fajna. Tele2 nie znam, nie mogę się wypowiedzieć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio zmieniłem neo 1mb na netie 6MB (miałem do wyboru również 20Mb) i nie narzekam. Za cenę 49 zł (plus telefon 49zł) - bezkonkurencyjna. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz neo 20Mb i netia 20Mb kosztują tyle samo tj. 69PLN

ale czy są tak jakieś ograniczenia, są jakieś problemy z netem, obciążenia etc?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę to jest głupota żeby 20 mb było droższe 5 zl od 10 mb. Jakby 10 mb kosztowało 60 to bym wziął. Ta promocja co była w neti to 10 mb za 55 zl chyba i to się opłacało:)

Ale jakby nie patrzeć to tp zeszło trochę z ceny bo 2 lata temu kupiłem z tp kontrakt:) 2 letni na 1mb za 70 zł.

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biuro obsługi Neostrady TP - powód, dla którego raz na zawsze się pożegnałem z tym dostawcą internetu. Ciężko się z nimi dogadać podczas usterki modemu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najprościej jest wybrać tp ze względu na ich własne linie "wszędzie". Dodatkowo w październiku zdecydowali się wreszcie zejść z cenami do cywilizowanego poziomu (może jeszcze nie zachodniego, ale jest znacznie lepiej). Przeciążenia i awarie zdarzają się bardzo rzadko, przynajmniej w moim przypadku (6 lat), a pingi i prędkości są zawsze zadowalające. Napisałem o prędkościach, bo mimo że kupuje się X mb to nie zawsze musi tyle być, szczegóły w umowie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowałem się na NETIĘ.

Tepsy nie wybrałem gdyż:

- maksymalna prędkość jaka u mnie może być to 6mb

- muszę zwiększyć abonament na telefon do min 50PLN (mam socjalny)

Netia wygrała:

- w Puławach mają swoje węzły (LLU)

- nie będą działali na łączach tepsy tylko będzie szło to niezależnie ale oczywiście linia jest potrzebna

- maksymalna prędkość łącza u mnie to do 24mb

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

djmarco83 to się ciesz, bo u mnie nie da się więcej niż 1mb ;)

Ktoś wspomniał, że tepsa nie zgodziła się na netię? Tepsa musi się zgodzić bez żadnego gadania ;)

Pomoc techniczna TPSA to po prostu skandal, siedzą tam ludzie którzy mają napisane na kartce co czytać i to tyle z ich strony. Czasami można się natknąć na łebskiego kolesia ale to naprawdę sporadycznie :)

Niestety jestem uwiązany z tepsą i nic na to nie poradzę... Mam starą linię dwu żyłową więc szału nie ma..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.