Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

adi191pls

Otwieranie menu serwisowego w tablecie bez modułu 3G

Rozwiązany

adi191pls   
Otrzymana reputacja: 444
adi191pls

Witam. Jako iż mam problem ze wskaźnikiem baterii chciałem ją sprawdzić w tzw. Teście. O ile na telefonach takie menu to nie problem otworzyć, to na tablecie bez modułu 3g cos takiego nie jest możliwe. Stąd moje pytanie:

- Jak załatwiono sprawę menu serwisowego w tabletach nie posiadających możliwości wpisania kodu poprzez dialer?

Jako iż problem ten może dotyczyć dużego grona tabletów, temat tutaj założyłem. Czy to są jakieś kombinacje klawiszy, czy coś w ustawieniach trzeba kilka razy pyknąć, program ściągnąć? Po prostu te takie wgrane testy różnych komponentów.

Lenovo A2109, Tapatalk 2 & SwiftKey 3 Tablet

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yaqbk   
Otrzymana reputacja: 0
yaqbk

Mysle,ze najprosciej bedzie sciagnac z Marketu aplikacje dialera i ja zainstalowac. Jesli masz jakies kody to wyprobujesz je w ten sposob.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Korkociąg   
Otrzymana reputacja: 1
Korkociąg

Sorry, że robię "wykopalisko" ;-), ale też mnie interesuje ten temat. Kolega, który 5 lat temu dał radę, aby zainstalować aplikację dialera, niestety, nie podał którą. Instalowałem chyba z 10 aplikacji i żadna się nie sprawdziła. Albo nie uruchamia się z powodu braku modemu, albo po prosu - nie działa. Potrzebuję wpisać kod serwisowy do Huawei MediaPad M3 bez LTE.

Gdyby ktoś z Kolegów obeznanych w temacie coś podpowiedział, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.