Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

woj2s1017

Synchronizacja Facebook z sim

Polecane posty

woj2s1017   
Otrzymana reputacja: 0
woj2s1017

Pytanie jak w temacie. Jak łączycie znajomych z aplikacji facebook z ich numerami które macie juz na sim. Nie moge dojść do tego teraz mam wszystkie kontakty x2 w ksiażce, a chciałbym zsynchronizować bo sa zdjecia przy ludzikach i maile

co nikt facebooka nie synchronizował?? Nie macie tego problemu??

Edytowane przez woj2s1017

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubekmode   
kubekmode

Nie mamy problemu ;)

Gdy edytujesz kontakt masz opcję Połącz. Otwiera ci się okno połączenia kontaktu, wybierasz drugi i koniec.

Możesz łączyć kilka kontaktów nie tylko z FB, ale i z sim, i gmaila do telefonu.

89806416.png

Edytowane przez kubekmode
pic

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
woj2s1017   
woj2s1017

podziekował

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
apa-sf   
apa-sf

mam androida 2.1, user zalogowany do facebook lg domyślnie zamieszczonego w aplikacjach, gdy włączę edycję jakiegoś kontaktu w książce i uzyję opcji "połącz" widzę jedynie do wyboru inne kontakty z ksiązki telefonicznej.

Przyznam się, że przy pierwszym logowaniu do facebook lg pominąłem import kontaktów facebook (bałem się zaśmiecenia książki kontaktowej).

W jaki sposób dokonać połączenia kontaktów z książki telefonicznej z kontaktami facebook (bez wgrywania do telefonu wszystkich kontaktow facebook jeśli jest taka opcja)?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubekmode   
kubekmode

Wchodzisz w "Listę zajomych" w facebooku

Na tym konkretnym znajomym, którego chcesz dodać robisz długoklik i wybierasz "Łącze do kontaktów'

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
apa-sf   
apa-sf

długoklik na kontakcie działa tylko w facebook for lg, w standardowej aplikacij facebook nie ma takiej opcji.

Po jej użyciu pojawia się opcja "łącze do kontaktów' i jest dodawany NOWY kontakt z danymi facebooka, nie ma niestety opcji połączenia z istniejącym kontaktem :/

Zainstalowałem również standardową aplikację facebook, przy pierwszym logowaniu zapytała czy zsynchronizować kontakty. Wybrałem opcję synchronizacji z istniejącymi w książce. Niestety żaden kontakt w książce nie miał takiej samej nazwy/nazwiska jak na facebook lub np. wspólnego maila, więc automat nic nie połączył. Nie pojawiła się równiez żadna dodatkowa opcja ręcznego łączenia.

Nie wiem, w xperii jakoś bezproblemowo to poszło, poprzez m.in. timescape można również łączyć kontakty ręcznie...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
apa-sf   
apa-sf

To ja już nie wiem, oto pisemna odpowiedź z LG Polska na moje pytanie odnośnie wykonania synchronizacji kontaktów telefon-facebook:

Dziękujemy za skierowanie pytania bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta.

Informujemy, iz w telefon GT540 nie posiada mozliwości synchronizacji kontaktów z książki telefonicznej z kontaktami facebook.

(..)

Z poważaniem,

Piotr Rybak

LG Electronics Polska

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubekmode   
kubekmode

No szczerze mówiąc moim zdaniem Pan Piotr Rybak nie wie o czym mówi.

W Facebooku dla LG możesz uruchomić synchronizację:

screenshot000002.png

A tak wyglądają szczegóły kontaktu z mordą i urodzinami ściągniętymi z FB

screenshot10d.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekhil   
marekhil

Czy ktoś ma pojęcie jak powtórnie połączyć kontakt FB z książką telefoniczną w Galaxy S? Usunąłem jeden kontakt z książki i dodałem go ponownie, niestety przy synchronizacji książki tel. z FB raz zaimportowane kontakty nie pojawiają się w wyborze.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubekmode   
kubekmode

Jeżeli dobrze kumam, to masz kontakt nowy w telefonie i chcesz połączyć z istniejącym Facebookowym.

Wejdź w listę znajomych w aplikacji FB.

Teraz jak znajdziesz znajomego nie wchodź w niego tylko kliknij na jego mordę.

Wyskoczy dymek z trzema (u mnie) opcjami: Kontakt, gmail i profil FB. Kliknij kontakt.

Telefon otworzy coś jakby kontakt (choć nie masz go w rzeczywistości jeszcze). Wciśnij opcje i Edytuj kontakt.

Połącz z tym, który chcesz połączyć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.