Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zagłosuj i zgarnij gadżety Android.com.pl!

Zdjęcie
- - - - -

Synchronizacja Facebook z sim

facebook sim synchronizacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   marekhil

• 6 postów
  • Telefon:Galaxy S I9000

Napisano 01.01.2011 - 14:03

Niestety tych znajomych, których wcześniej dodałem i później usunąłem nie ma już na liście synchronizacji z FB.

---------- Post dołączono o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Chodzi o to, że już kiedyś pobierałem ten kontakt z FB i połączyłem z kontaktem w książce telefonicznej. Póżniej usunąłem tek kontakt z książki i dodałem na nowo i teraz jak wejdę do opcji pobrania kontaktów z FB ta osoba już się nie pojawia. W skrócie pobranie danego kontaktu z FB jest możliwe tylko raz.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#12 OFFLINE   kubekmode

• 35 postów
  • Telefon:G2

• Firmware:stock

Napisano 02.01.2011 - 00:18

Nie,
Zrób jak pisałem, z aplikacji FB.

Chyba że posiadam inną wersję FB? Fotoporadnik:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Have you tried turning it off and on again?

#13 OFFLINE   vsx

• 83 postów
  • Telefon:Sony Xperia J

• Tablet:Nexus 7

Napisano 02.01.2011 - 15:27

Mam problem. Mam ustawione synchronizowanie kontaktow z Gmailem (na ktorym mam z 5 kontaktow) i Facebookiem (tutaj zdecydowanie wiecej). Po laczeniu kontaktow z Fb (niektore automatycznie, niektore musialem polaczyc recznie) czasem wyswietla nazwy kontaktu z Fb, czyli imie i nazwisko, ale nie zawsze. W edycji kontaktu, w polu imienia w katalogu telefonu jest nazwa jaka sam ustawilem, a ponizej pokazane polaczenie z Fb (2 ktorym nie da sie nic zmienic). Dlaczego czasem wyswietla nazwy Fb, a czasem nie i jak to wylaczyc? Probowalem roznych sposobow, ale caly czas nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje. ;/

#14 OFFLINE   kubekmode

• 35 postów

Napisano 02.01.2011 - 18:03

Też nie zawsze mi to dobrze działa. Chyba ten typ tak ma. Z nazwiskami raczej nie mam problemów, ale różne programy (sms/fb/talk) pokazują różne obrazki tel/fb/gmail. Nie do opanowania.

Jak ktoś znajdzie sposób, zlitujcie się, napiszcie ;)

#15 OFFLINE   marekhil

• 6 postów
  • Telefon:Galaxy S I9000

Napisano 02.01.2011 - 22:47

Aplikacja wygląda tak samo ale w po kliknięciu w zdjęcie nie pojawia mi się to co u Ciebie, jest za to kilkanaście innych opcji. Już rozwiązałem problem: usunąłem synchronizację FB w telefonie i następnie dodać konto ponownie. Kontakty się wysypały ale wystarczy je połączyć.

#16 OFFLINE   nitz

• 95 postów
  • Telefon:Xperia z1 Compact

Napisano 06.01.2011 - 14:30

Siema mam pytanko, kiedyś podczas synchronizacji kontaktów z fb łączyły się one automatycznie z kontaktami na gmailu (ta sama nazwa) lecz teraz żaden się kontakt sie nie łączy :/ wie ktoś jak to naprawić?

Użytkownik nitz edytował ten post 06.01.2011 - 15:14

#17 OFFLINE   kubekmode

• 35 postów

Napisano 06.01.2011 - 19:06

Ja mam tak:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#18 OFFLINE   kret00

• 10 postów
  • Telefon:lg gt540

Napisano 06.01.2011 - 21:28

Hej a ja mam takie pytanie, czy da się połączyć kontakty fb z tymi z karty SIM. Bo wczoraj zakupiłem LG, kontakty z sima ładnie mi ściągnęło do książki, z FB też ale jak chcę je połączyć z innymi to do wyboru mam tylko te z gmaila i inne z FB, a tych z karty Sim nie. Może muszę te z sim jakoś najpierw przenieś na komórkę? Tylko jak?

Mam jeszcze 2 problem związany z aplikacją Facebook for LG. Po prostu przestała mi w pewnym momencie działać! Wyskakuje ciągle błąd serwera "wystąpił błąd w trakcie realizacji twojego żądania. Spróbuj ponownie później." Dodam, że ściągnąłem potem FB z marketu i wszystko działa. Jak myślicie co zrobić z tym FB od LG? Da się jakoś to naprawić, albo usunąć nie tracąc gwarancji? Normalnie bym to olał, ale taki sam błąd wyskakuje mi przy każdym odblokowaniu ekranu, nawet jak nie korzystam z FB.

Sprawę jeż rozwiązałem: Skopiowałem konkatky na komórkę i później już gładko poszło z połączeniem kontaktów. A błędy przestały wyskakiwać jak po prostu usunąłem konto z fb for lg.

Post do usunięcia

Użytkownik kret00 edytował ten post 06.01.2011 - 22:10

#19 OFFLINE   woj2s1017

Autor tematu
  • 85 postów
  • Telefon:LG P920

• Firmware:2.3.5 stock po tuningu

Napisano 08.05.2011 - 16:05

ponawiam pytanie bo nie doszukałem sie odpowiedzi, jeśli macie połączonekontakty z fb, to jest jakis sposób na zapamietanie ich. Po zmianie softa zabawa zaczyna sie od poczatku, a to uciażliwe

#20 OFFLINE   ZduneX25

• 3697 postów
  • Telefon:Xiaomi MI4W

• Firmware:MIUI v6

Napisano 08.05.2011 - 16:23

Możliwość jest: robisz backup aplikacji i danych googlowskich, kont i synchronizacji i facebooka, potem to wszystko przywracasz, ale po takim czymś market może przestać działać/pobierać.

v3lyfb.png
Motywy CM: klik
Romy i mody dla MIUIv5/v6: klik

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: facebook, sim, synchronizacja