Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Samsung Galaxy S3 czy LG Swift G ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Adasio

• 12 postów
  • Telefon:galaxy 5510i

Napisano 21 kwiecień 2013 - 13:02

Witam was,
od dobrych paru miesięcy przymierzam się do kupna nowego telefonu. Mój wybór padł na s3 - obecnie bardzo dobry telefon i dość bezpieczny jeśli chodzi o wsparcie producenta. Natomiast ostatnio moją uwagę zwrócił LG swift G. Na początku tylko i wyłącznie jako nowy model na rynku jednak szybko cena zeszła do osiągalnego przeze mnie pułapu.
Obecnie s3 (interesuje mnie tylko czarny) kosztuje w granicach 1450zł a LG 1500zł. Co wybralibyście na moim miejscu?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   kubaCFC

• 398 postów
  • Telefon:XPERIA SP

• Firmware:STOCK 4.3 MODDED

• Kernel:3.4.0-petf modified

Napisano 21 kwiecień 2013 - 15:39

Ja mając do wyboru takie modele bez myślenia brał bym S3 . Po przeglądzie specyfikacji obu telefonów dochodze do wniosku że statystycznie LG wygrywa (APARAT - PROCESOR -PRZESYŁ DANYCH ..) .
Mimo wszystko nie potrafię zaufać wbijającemu się na wysoki rynek LG i wybrał bym S3 - pewny sprzęt .
PS.
Nigdy nie miałem kontaktu z LG to może dlatego , trudny wybór.

---------- Post dołączono o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

PS:
LG Optimus G vs Samsung Galaxy S III - YouTube

#3 ONLINE   GRIZZLY1

• 2658 postów
  • Telefon:Galaxy Note

• Firmware:Galaxy Experience

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:36

Autorze, najlepiej powiedz czego oczekujesz od telefonu to będzie łatwiej

#4 OFFLINE   nejmanb

• 45 postów
  • Telefon:Lumia 920

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:48

Użytkownik zeszłorocznego flagowca odradza Ci LG, jestem bardzo nie zadowolony ze sprzętu jak i wsparcia LG. W ciemno na Twoim miejscu brałbym S3, a jeżeli Ci to nie przeszkadza zastanów się nad Note 2, szczerze polecam bestię!

#5 OFFLINE   Maciu Laciu

• 161 postów
  • Telefon:Xperia Z2, Lumia 925. LG2

• Tablet:Nexus '7

Napisano 21 kwiecień 2013 - 18:56

To już lepiej kupić nexusa 4 jest ładniejszy od tego flagowca LG i nie musisz się martwić o wsparcie. I jest tańszy :)
Recenzje-Testy-Ciekawostki------> Moje Konto YouTube
http://www.youtube.c...l5no0qmEOBfU8uQ

sygnatura edytowana przez moderatora @foxpl1 (kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji)

#6 OFFLINE   mcgiwer

• 178 postów
  • Telefon:Xperia Z3, Galaxy S3

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:11

27 kwietnia wchodzi do sprzedaży S4 więc należy spodziewać się spadku ceny S3, co do LG, miałem kiedyś smartfona z tej firmy i się zraziłem, może i teraz się poprawili ale sam wolę tego nie sprawdzać, a Nexus 4 to też z LG po za tym 16GB pamięci to dzisiaj już za mało a co dopiero np. za rok.

#7 OFFLINE   szy_mat

• 1076 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

• Tablet:myTab 7

• Firmware:ArchiDroid 2.x (zawsze najnowszy)

• Kernel:Domyślny ArchDroida (Boeffla)

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:27

Wg parametrów:

Wsparcie - Samsung S3.
Poza tym - LG - lepsze proporcje, LTE itd.

Ale dla mnie też byłby to trudny wybór.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Choć jeżeli S3 to raczej I9305 - też ma LTE i 2 GB RAMu, czasem bardzo przydatne.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#8 ONLINE   GRIZZLY1

• 2658 postów
  • Telefon:Galaxy Note

• Firmware:Galaxy Experience

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:17

27 kwietnia wchodzi do sprzedaży S4 więc należy spodziewać się spadku ceny S3, co do LG, miałem kiedyś smartfona z tej firmy i się zraziłem, może i teraz się poprawili ale sam wolę tego nie sprawdzać, a Nexus 4 to też z LG po za tym 16GB pamięci to dzisiaj już za mało a co dopiero np. za rok.

Co z tego że Nexus to LG?
Aktualizacje dostaje prosto od googla a nie od LG więc akurat o to nie ma co się martwić.
Poza tym dla Ciebie może i to jest za mało ale autor nie wypowiada się na temat ile akurat potrzebuje więc może dla niego to było by wystarczające?

#9 OFFLINE   mcgiwer

• 178 postów
  • Telefon:Xperia Z3, Galaxy S3

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:50

@Up
Nie rozumiem w jakim celu zabrałeś głos, chyba po to, by poza nabijaniem posta (ponad tysiąc robi może na niektórych wrażenie ), móc komuś zwrócić uwagę. Może autor nie wie że w Nexusie jest tylko 16GB, do niedawna dla mnie też było to wystarczające, teraz uważam że to zbyt mało a nawet nie mam ani jednej gry.

Co do smartfona, też jestem tak jak autor przed wyborem, i jeszcze raz napiszę, w jakiekolwiek LG bym się nie pchał.

#10 OFFLINE   Quorthon

• 75 postów
  • Telefon:Xiaomi Redmi Note 4G

• Firmware:Miui v6

Napisano 22 kwiecień 2013 - 15:15

Nigdy nie przepadałem za LG jako producentem telefonów, a co dopiero smartfonów. Trudno mi się wypowiedzieć na temat jakości ich obecnego sprzętu, ale z tego co widziałem/używałem źle nie jest, gorzej z aktualizacjami. Parametry swifta G niby lepsze od S3, ale mimo to celował bym w samsunga. Wsparcie i oficjalne i developerów. Co do nexusa 4 wg mnie 16GB to mało jeśli ktoś używa telefonu do muzyki, filmów oraz gier. Ew. poczekałbym i zastanowił się nad nexusem 4 32GB, który rzekomo ma niedługo wyjść.