Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Lg pc suite nie wykrywa lg Swifta

suite swifta wykrywa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kamil9499

• 5 postów
  • Telefon:LG GT540

Napisano 20 listopad 2010 - 12:05

Witam
Mam problem z podłączeniem telefonu do komputera przez kabel USB. Czyli jak połączę kablem komputer i telefon to on się tylko ładuje, nie ma żadnego komunikatu w powiadomieniach. A jak w ustawieniach zaznaczę "pamięć masowa tylko " to w powiadomieniach jest komunikat "połączenie przez USB" ale wtedy nie moge korzystać z LG PC Suite. Proszę o odpowiedź.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   eternal93

• 1 postów
  • Telefon:LG SWIFT GT540

Napisano 21 listopad 2010 - 19:04

Witam!
Mówię od razu przeszukałem forum i nie tylko to. Mam problem z połączeniem telefonu do komputera przez LG PC Suite IV, przez kabel USB jak i przez Bluetooth. Wyświetla mi się komunikat "Brak odpowiedzi od telefonu" Próbowałem już odznaczyć opcję pamięci masowej, przywrócić ustawienia fabryczne. Mam zainstalowaną aplikację Task Manager, ale nie mam zaznaczonej opcji Auto-Killer. Na pasku powiadomień pojawia mi się komunikat o połączenie i podłączam. Do karty pamięci mam dostęp, nie działa mi tylko przez program. Proszę o jakieś cenne rady, męczę się już 2 dni. Z góry Dzięki. Pozdrawiam

#3 OFFLINE   Sprite

• 670 postów
  • Telefon:Nexus

• Tablet:Panadol

• Firmware:Kolorowy

• Kernel:a co to jest?

Napisano 25 listopad 2010 - 14:07

Nie podłaczysz i już. Ten typ tak ma.
Dane przegrasz przez tryb pamięci masowej, a kontakty zsynchronizujesz z google.

Teraz Ja jestem Sprite, a Ty jesteś pragnienie
[SIGPIC][/SIGPIC]
iPhone FTW!

#4 OFFLINE   krystal1802

• 47 postów
  • Telefon:sadfgh

Napisano 27 listopad 2010 - 16:48

Nie podłaczysz i już. Ten typ tak ma.

Mylisz się kolego ;) że jedna wersja programu nie współpracuje to nie znaczy, że inne też się buntują ;)
Ściągnij to. Sprawdzone na moim Swift`cie

Mobileman.pl - Samsung Galaxy, LG Swift, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, laptopy, palmtopy, odtwarzacze MP3/MP4, urządzenia nawigacyjne.

Pozdrawiam

#5 OFFLINE   waldi29

• 4 postów
  • Telefon:GT540

Napisano 28 listopad 2010 - 11:37

Mam problem... Lg pc suite nie wykrywa mojego telefony ... Próbowałem już wszystkie włączałem debugowanie, odznaczyłem pamieć masową , a nawet przywracałem ustawiania fabryczne i dalej nic... Błagam pomóżcie ... dodatkowo dodam że komputer podczas wkładania usb ma problem z instalacją sterowników i w menadżerze urządzeń jest przy sterowniku LGE android Platform USB modem żółty Trójkąt z wykrzyknikiem... Z góry dzięki za pomoc:)

#6 OFFLINE   krystal1802

• 47 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 11:59

Witaj ;)
Już kilkanaście razy pojawił się ten problem na forum. Nasz Swift jest wybredny i na moim działa jedynie ta wersja programu:
Mobileman.pl - Samsung Galaxy, LG Swift, telefony komórkowe, aparaty cyfrowe, laptopy, palmtopy, odtwarzacze MP3/MP4, urządzenia nawigacyjne.

Co do tego magicznego trójkącika to masz po prostu złe sterowniki zainstalowane. Poszukaj gdzieś na forum. Zainstalujesz i i będzie po kłopocie. Gdzieś się tutaj walały poprawne sterowniki. Przed instalacją nowych, w menadżerze urządzeń usuń dotychczasowe sterowniki

pozdrawiam ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

#7 OFFLINE   RazorPL

• 72 postów
  • Telefon:SONY Xperia TIPO / Samsung L170

• Tablet:Samsung Galaxy Tab

Napisano 28 listopad 2010 - 12:52

Mam LG PC Suite IV, w okienku telefon mam wpisane "GT540". Gdy naciskam "Podłącz telefon", wywala komunikat "Brak odpowiedzi od telefonu"...

Próbowałem zarówno przy opcji (na telefonie) - "Podłączenie przez USB", jak i bez. Próbowałem prawie wszystkiego - i ######, nadal "nie ma odpowiedzi od telefonu"...

Oczywiście jadę po kablu USB :)

#8 OFFLINE   radier

• 361 postów
  • Telefon:Galaxy Note N7000

• Firmware:4.1.2 XXLSZ

• Kernel:3.0.31

Napisano 28 listopad 2010 - 12:56

No skoro nie masz poprawnie zainstalowanych sterowników to jak chcesz wykryć telefon. Pobierz odpowiednie sterowniki. Skąd? A to już naucz się korzystać z wyszukiwarki na forum.

#9 OFFLINE   krystal1802

• 47 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 13:02

spróbuj te: Download PdaNet
[SIGPIC][/SIGPIC]

#10 OFFLINE   RazorPL

• 72 postów
  • Telefon:SONY Xperia TIPO / Samsung L170

• Tablet:Samsung Galaxy Tab

Napisano 28 listopad 2010 - 13:16

Od 20 minut, próba zrobienia czegokolwiek ze sterownikami, wygląda tak: