Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

pawlus184

Przy próbie wgrania romu, okienko w batchtol'u jest zielone tylko przez chwile i wyłącza się, ;(

Rozwiązany

pawlus184   
Otrzymana reputacja: 1
pawlus184

Witam

Mam problem z moim tabletem ovo 2.0 a mianowicie gdy przyciska przycisk vol+ i włączania sterowniki się instalują prócz jakiegos koprocesora.Okienko w batchtol'u jest zielone tylko przez chwilke i jak puszczę przyciski to znika a jesli trzymam to tez znika proszę o pomoc można to jakoś naprawić??

pozdrawiam

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jarek3460   
Otrzymana reputacja: 0
jarek3460

Witam, nie tylko Ty masz taki problem, ja też miałem, nie wiem od czego to jest zależne, miałem tablet naładowany w 100%, ta sama sytuacja, nie wpinaj ładowarki, bo uceglisz swoje urządzenie. U mnie w 2 wymienionych sztukach był ten sam problem, zapraszam do moich postów, zachowanie tabletu wskazuje, że coś się dziwnego dzieję, a po ścięciu softu. Niestety zostaję nam serwis albo wymiana sprzętu na nowy. Ja osobiście na razie nic nie nagrywam.

Sterowniki instalowałem, spróbuję jeszcze raz, jak coś to znowu oddam do serwisu jak przestanie działać.

Bo w tych tabletach wgrywanie softu jest niezłym wyzwaniem. Pozdrawiam tych, co im działa wgrywanie softu.

Na moje oko jest to wina niedostarczania prądu do USB, sprawdzałem na każdym kablu i niestety nie działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawlus184   
pawlus184

spróbuje jeszcze na czystym win xp bo nie moge zainstalować tego koprocesor

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jarek3460   
jarek3460

Ja tez probowalem, ale to nic nie dawalo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawlus184   
pawlus184

Po twojej wypowiedzi z tym brakiem zasilania podłączyłem ładowarkę podczas wgrywania i oprogramowanie wgrało się bez żadnych błędów lecz przy próbie uruchomienia robi się biały ekran i jak puszczę przycisk włączania to robi się czarny ekran.

Co jest tego przyczyną??

występuje to na wersji v1 i v2

pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jarek3460   
jarek3460

Witam, chciałem przedstawić swój problem, ponieważ na forum nie mogłem znaleźć informacji o problemach z aktualizacją, więc dzisiejszego dnia, oprogramowanie zawiesiło mi się, chciałem włączyć urządzenie, lecz wyskakuje logo tracer i nic więcej dalej się nie dzieje. Gdy próbuje aktualizować oprogramowanie, to chwilę się świeci zielony kwadracik, po czym znika, co uniemożliwia mi wgranie oprogramowania. Co mam zrobić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawellax   
pawellax

Podbijam, mam podobny problem :).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PWSys   
PWSys

0. Były na tym forum opisane problemy z działaniem wgraniem romu do ovo 2.0, z kolorowymi kwadracikami, czasami ginął zielony lub pojawiał się różowy. Problemy z tym były w windowsie 7.

1. Upewnić się że sterowniki się poinstalowały jak trzeba - ewentualnie użyć windows xp, który sprawia w tym przypadku mniej problemów

2. Przeczytać ze zrozumieniem instrukcję wgrywania. Przypominam, sterowniki zainstalowane, tablet naładowany minimum 70%, wyłączony poprzez 10 sek. przytrzymanie power, kabel podłączony do pc, Power+Vol+ przytrzymać na 2 sek podłączyć kabel do tabletu (puścić klawisze) - nic się nie pojawia na tablecie - nic -ekran ma być czarny, nawet nic nie może mrugnąć, windows powinien wydać bąknięcie że coś się podłączyło do usb, użyć oprogramowania wg. opisu. powinno pójść. Pozdrawiam i powodzenia.

PS. Aha, jako że soft do flasha na chama wgrywa rom, nie ma że nie da się wgrać. Trzeba by zmienić jądro w tablecie żeby ta metoda nie dała pozytywnego rezultatu. Bootloop można łatwo zrobić na ovo 2.0, nawet z pozoru bezpiecznymi apkami z marketu. sam uwaliłem tak ovo 2.0, ale po wgraniu od nowa romu wszytko śmigało.

Edytowane przez PWSys

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artok   
Otrzymana reputacja: 392
Artok

Mam taki sam problem, ktoś go rozwiązał ;(

Dobra, problem rozwiązany - należało na czas flashowania podłączyć tablet do ładowarki

Edytowane przez Artok

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.