Skocz do zawartości

Nabór na moderatora - Samsung

To ogłoszenie nie jest aktywne

bartekc00

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.

 

10.png.8f45334ed706a7bc1b9271e299b4c5fe.png

 

Co takiego robi Moderator Testowy?

Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.

 

Jak zgłosić swoją kandydaturę?
 

Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: bartekc00 lub zdybo. Zawierać ona musi:

 1. Twoje imię i nazwisko.
 2. Twój wiek.
 3. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna.
 4. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka).
 5. Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum?
 6. Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas ;)

 

Serdecznie zapraszamy!
Ekipa Forum Android

 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
x