Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Szychor

Katalog "Mój sejf" zniknął

A masz włączony bezpieczny katalog ? Zdejmij belke powiadomień w doł i tam masz możliwość włączenia lub wyłączenia bezpiecznego katalogu.
  3. Kanczyn

Huawei P20. Bateria - statystyki i dyskusja.

Też tak macie że przycisk home a raczej czytnik się nie wciska? Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. karolina555

Najkorzystniejsza ofert na internet

Ja polecam nowego operatora https://otvarta.pl/
  5. bani42

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

W Polsce najniższa cena chyba w e mag 3.200 , kupiłem pełna gwarancja producenta , sprawdzałem w samsung , rejestrowałem guard i wszystko oki tak ze polecam .
  6. dj3ryk

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Aktualizacja na 131 przez FunkyHuawei jak narazie nie dziala, tak dla Informacji.
  7. Duke222

Pytania do posiadaczy.

Nie wiem czy dobrze rozumiem Twoje pytanie. 🙂 Masz na myśli dolną belkę z klawiszami wstecz, home...itd? I chcesz wiedzieć jak wysunąć ukrytą belkę? Ja znam tylko jeden sposób, przejechanie palcem od dołu do góry.
  8. seb84

OnePlus 6 - zamówienia: zniżki, formy płatności

Ok. Poczekam Tak, są tam komendy i robot rozpoznał ja i przekierował moją prośbę do live agent... Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość Ok. Poczekam Tak, są tam komendy i robot rozpoznał ja i przekierował moją prośbę do live agent... Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  9. camdell

Skojarzenia

Lekarstwo
  10. dodana zawartość Jeśli chodzi o bokeh , jest dużo lepiej niż w S8+ , ostrość , szczegóły , balans bieli również . Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  11. Rafi1980

NOTE 8 - Bateria

@DamianR Czytać że zrozumieniem, danych a nie energia.
  12. gandalf15

LG G5 Brak możliwości ustawienia odcisku palca

I u mnie jakiś czas temu przestał działać czytnik linii papilarnych. Zabawna sytuacja bo rozwalili mi w naprawie ekran, po czym zrobili wewnętrzną notatkę że telefon doszedł do nich rozwalony, co nie przeszkadzało im w naprawie/wymianie czytnika lini papilarnych gdzie ekran w moim telefonie przypominał rozwaloną szybę w samochodzie. W opisie zwrotnym po otwarciu telefonu znalazłem kartkę o naprawie czytnika oraz o tym że jeśli się zdecyduję to naprawa ekranu na mój koszt za 560 zł. Komedia z tymi serwisami, zwłaszcza że kolega miał podobno lekkie piknięcie i powinni dokonać naprawy elementu nie związanego z ekranem. Ja bym odesłał kolejny raz telefon z ta samą usterką i tak do bólu. Oczywiście nie wspomnę o moim bólu krzyża związanego z tym że wysyłając do nich cały telefon nie przewidziałem że w tak arogancki sposób w razie usterki wpiszą sobie w wewnętrznej notatce że telefon był uszkodzony i to im w magiczny sposób załatwia temat.
  13. bani42

[Galaxy S9+] Pytania do właścicieli

Szkoda tylko że to czynność polegająca na rozklejeniu telefonu ..... lepiej skorzystać z rękojmi . Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  14. Albo Moto Z plus battery pack
  15. karolina555

Nowa sieć

Słyszeliście o nowej sieci Otvarta? Kiedyś zauważyłam reklamę i się zainteresowała. Akurat za niedługo kończy mi się umowa z obecnym operatorem. Jak zobaczyłam, że mają umowy na czas nieokreślony, że nie muszę się wiązać z operatorem na 2 lata to mnie to bardzo zainteresowało. Maja atrakcyjne abonamenty z nielimitowanymi rozmowami. Całość oferty znalazłam na https://otvarta.pl/
  16. Frytejro

Pytania do posiadaczy.

@ a działa to tez w przypadku ukrytej belki nawigacyjnej ? mogłbys sprawdzić? :)
  17. A jak go dodałeś do telefonu? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. Duke222

Pytania do posiadaczy.

@up Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale w Oreo jest odpowiednik iOS-owego 3d touch. Podręczne menu pojawia się po dłuższym naciśnięciu ikonki, bez względu na siłę nacisku.
  19. Piotr Kołakowski

Motorola G6 Plus dobry wybór??? - Budżet 1300 PLN

Chyba zdecyduję się na Nokia 6.1. Ma czystego androida, dobry aparat i dostanie aktualizacje. Redmi Note 5 ma gorszy aparat, nakładka zamula telefon.
  20. Na Horizon działa też standardowy pilot na podczerwień od UPC. Co prawda nie jestem w stanie nauczyć P20 wszystkich przycisków, ale część działa.
  21. W jaki sposób korzystacie z telefonu? Jakie usługi od Google macie włączone? Czy udostępniacie lokalizację w celu propozycji miejsc od Google albo znaczenia lokalizacji w aparacie fotograficznym? Jakie macie aplikacje od Huawei i czy są pomocne? Piszcie swoje patenty, sposoby i pomysły na wykorzystanie telefonu. Dla jednych telefon to przede wszystkim rozmowy i SMS, dla innych to przede wszystkim aparat fotograficzny, jeszcze inni używają telefonu do gier a dla innych to mobilne biuro i narzędzie do pracy. Co zrobić żeby telefon zwrócił wydane na niego pieniądze (w formie dosłownie lub w przenośni. Ja na razie mam chaos i właśnie zrobiłem ustawienia fabryczne bo mam wrażenie, że mocno zaśmieciłem telefon instalowanie różnych aplikacji i Launcherów.
  22. Reboth

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Jezu jutro będzie u mnie telefon, a ja się nie mogę do przedniej kamerki przekonać...
  23. Frytejro

Pytania do posiadaczy.

Witam. Mam pytanko - czy ten telefon ma fukcje nacisku na ekran jak w iPhone albo P9plus? widziałem gdzies w sieci filmik w którym pasek nawigacyjny był ukryty i gość korzystał z niego, ale bez jego wysuwania... ktoś cos?
  24. bartolinio

na tym ich czacie to trzeba uważać bo tam chyba automat odpowiada, by przełączyć się na kogoś "normalnego" trzeba coś tam chyba wpisać na czacie, jakąś komendę (jest to chyba wpisane przy uruchomieniu czata)
  25. HudyT

Czekaj, w weekend nie pracują, też tak miałem Wysłane z tapatalk na Oneplus 6
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się